Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógép porosodás ellen...

Számítógép porosodás ellen praktikák?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

Sajnos csak egy hely van, ahol praktikusan/logikusan eltudom helyezni a gépemet. A panel ahol lakom mocskosul poros. Teljesen mindegy hogy hányszor takarítok, vagy nyalom fel a port és emésztem meg, rá 1 hétre olyan porréteg van hogy golyót tudok belőle gyúrni.

Kitakarítom a gépet, rá 2 hétre vastag por fed be mindent.

Ti kitudtatok találni ezellen valamit? Sűrített levegőt még nem használtam, egy 400-as 1200 Forintos mennyi fújásra elég? Azt tervezem, hogy kéthetente kifújogatom.. Nagyon új gép, a por legalább annyira szereti, mint én.


A jövőben szeretném kifesteni/újratapétázni a szobát, hátha segít. Addig csakis a rendszeres fújkálás az egyetlen megoldás?


2015. ápr. 6. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szűrők + pozitív légnyomás.
2015. ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A modernebb házakban vannak porszűrők, de úgy tudom utólag is lehet venni ilyesmiket, igaz azok takarítása nem egy mozdulat. A Mostani házamban is van (CM Silencio 550), amik egy mozdulattal kivehetők és takaríthatók (első beszívó ventiknél és a táp beszívónyílásánál). Mivel a házam nem lyukacsos oldalt meg felül, tényleg alig porosodik a belseje...hosszabb idő után szedtem szét múltkor (régen rendszeresebben takarítottam a gépeim) és legnagyobb meglepetésemre elég jól nézett ki belülről.
2015. ápr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!