Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Iphone töltő, vagy aksi hiba? SOS

Iphone töltő, vagy aksi hiba? SOS

Figyelt kérdés

Voltam olyan hülye, hogy utángyártott töltőt vettem. Majdnem 2 hónapig tökéletesen működött, tegnap egyszer csak nem érzékelte a telefon, aztán utána igen, csak pepecselni kellett vele mire felismeri, ki-be húzogatni, stb. Ez ment ma i. Viszont most mikor legutóbb rádugtam, felismerte a telefon, jelezte, hogy tölti, viszont nem mozdult 20%-ról. Újraindítottam a telefont, és már nem is érzékelte, pedig nem vettem le e töltőröl. Nyugtassatok meg, hogy csak a töltő ratyi és nem vágta haza teljesen a telefont :( Ha mégis, meg lehet csinálni?

Egyébként csak a kábel utángyárott, a kis dugasza eredeti.


2014. okt. 15. 00:00
 1/1 anonim válasza:
Figyelj, lehet, hogy mindkettő... Nekem ugyanez volt, elromlott a töltőm és én hülye vettem egy utángyártottat. Sokáig jól működött, aztán ugyanúgy kiírta a telefon egy idő után, hogy nem kompatibilis bla bla bla... Én ezzel nem foglalkoztam, aztán meg is lett az eredménye, ugyanis pár hét múlva egy éjszaka alatt csutkára merült a telefon, miután levettem töltőről (100%) és hozzá sem nyúltam természetesen. Rendes töltővel is ki lett aztán próbálva, de nem segített, ugyanúgy merült. Még szerencse, hogy volt rajta garancia, így kicserélték, de annak a telefonnak annyi volt. Legalábbis az aksijának... SOSE vegyetek utángyártott töltőt!
2014. okt. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!