Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik HP nyomtatoba kell a...

Melyik HP nyomtatoba kell a 21-22-es tintapatron? Vettem magamnak tinta patronokat de közben tönkre ment a nyomtatom.

Figyelt kérdés
Patront akartam cserélni de nem jött középre a patron igy oldalrol kézzel ki huztam.Hiába teszem be a patront a nyomtato nem müködik.A patronok oldalt egy helyben állnak a nyomato csak zörög.Uj nyomtatot kellene talán vennem de nem tudom milyet vegyek amibe a patronom jo lenne.
2014. okt. 5. 22:31
 1/2 CspCsj ***** válasza:

A hivatalos HP oldalon nem szerepel az összes kompatibilis, talán csak az újonnan kapható típusok:

[link]


De egyéb patronokkal foglalkozó oldalon vannak hosszabb listák (lehet, hogy ezekből párat már nem gyártanak, így apróhírdetésekből használtan lehet beszerezni), pl itt:

[link]

2014. okt. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ a segitséget.Igen az enyém is régi 2360-as nyomtato.Eddig mindig jol müködött de most nem viszi a kocsit a patronokkal.

Nem tudom talán meg lehetne javitani esetleg.

2014. okt. 6. 15:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!