Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek mi miatt nyomtat...

Szerintetek mi miatt nyomtat így a nyomtatóm?

Figyelt kérdés

nos a képen nem látszik annyira de ha szabaszemmel nézem szó szerint elkezdek tőle szédülni... olyan mint ha legalább 3x nyomtattam volna ugyan azt ugyan arra a lapra... és itt a kép: [link]


szerintetek mi baja lehet a ( kb 1-1,5 hónapos ) patronnak ha így nyomtat?



2014. márc. 26. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Milyen nyomtató és milyen patronok?

Milyen betűtípus és milyen betűméret?

2014. márc. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbáld bekalibrálni. Elvileg a szoftverében kell, hogy legyen ilyen funkció.
2014. márc. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

patron kalibráció kell, ahhoz hogy ne csússzon el a színes és a fekete.


VISZONT! Állítsd direktbe fekete/szürke nyomtatására a nyomtatót, hogy feketéhez ne pazarolja el a drágább és kevesebb színes festéket.

Mert ha kifogy a színes, hiába tele a fekete, nem fog nyomtatni.

2014. márc. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
HP Deskjet D1360 -as nyomtató és 21-es fekete patron van benne... de nem nyomtatott így mindig vagyis csak ennél a patronnál de ennél sem mindig... meg van egy másik nyomtatóm is ami nem jó csak a lapolvasó része... először csak azoknál csinálta amiket azzal szkenneltem be és ezzel nyomtattam ki de most már sima megszerkesztett szövegeket is így nyomtat és egyre rosszabb... a képen nem tudom miért de nem látszik olyan rossznak a nyomtatás minősége de ha ránézek a lapra amit belinkeltem szó szerint elkezdek szédülni...
2014. márc. 27. 08:10
 5/9 A kérdező kommentje:
a betűtípus és méret az mindegy mármint mindnél így csinálja... először azt hittem hogy a másik készüléknek Epson Stylus DX4450 de pár napja minden nyomtatás ilyen a sima szöveg is ami saját kezűleg lett megszerkesztve...
2014. márc. 27. 08:13
 6/9 A kérdező kommentje:

H.Tibor87 ez nem normális... most semmi baja... kalibrálás nélkül... egyébként megy csak fekete patronnal is, nem tiltja le... de én valamiért az az érzésem hogy nem szabad onnan vennem patront ahonnan ezeket vettem...


a tonerbolt .eu ról hozattam 21 és 22-es XL es patront és a 21-es ami most nemjó az 1680 Ft volt...

2014. márc. 27. 08:22
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 Én sokáig nem hittem, hogy tényleg nagy különbség van a gyári és utángyártott tinták között.

Egészen addig, amíg bele nem futottam egy Pelikán szériába, ami állandóan beleszáradt a nyomtatófejbe. No nem teljesen, csak annyira, hogy valami ordenáré lett a nyomtatási kép, és minden nap fúvókatisztítással kellett kezdeni a nyomtatást.

Pedig a pelikán már akkor titntát gyártott, amikor nyomtatni mág csak nyomdában lehetett.


valóban megoldás lehet, ha tintát váltasz..

2014. márc. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
szerintem onnan kell vennem ahol vettem az előző patronom... azt is azért kellett lecserélnem amit onnan vettem patront mert elérte azt az időt ami rá volt a dobozzára írva szavatosságnak... és először elkezdett olajzölden nyomtatni majd letiltotta a nyomtatást és resetelni sem engedte a patront... másfél évig használtam... és most meg innen vettem ezt a patront ami miatt kitettem a kérdést és ez meg hulladék...
2014. márc. 27. 09:57
 9/9 A kérdező kommentje:
ezzel kapcsolatban... ha veszek egy normális patront... akkor ami ebben van tinta azt leszívhatom majd beletölthetem abba amit majd veszek?
2014. márc. 27. 09:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!