Excel probléma?

Figyelt kérdés
Egy egyszerű feladatom lenne excelben, listává kell alakítanom egy cellát, viszont egy külön munkafüzetben van az oszlop amelyből dolgoznom kéne, lehetséges az, hogy 2007-es office-nál nem lehet másik munkalapra hivatkozni?

2014. okt. 1. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
De, lehet.
2014. okt. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kőváry Orsolya ***** válasza:
Kezd el írni a képletet, és amikor a másik munkalapra kell hivatkoznod, csak kattints rá, aztán nem kattints sehova, írd tovább a képletet a következő művelettel, vagy üss Entert.
2014. okt. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem működik a dolog ennél a listás dolognál, próbáltam de egyáltalán nem lehet át kattintani vagy ha simán beírom a másik munkakapot nem hoz ki semmit és úgyse működik, hogy már előzőleg 2013-assal megcsináltam, majd több féle képpen lementettem de a 2007es sehogy nem tudja kezelni azt az egy cellát
2014. okt. 2. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!