Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma a nyomtató...

Mi lehet a probléma a nyomtatómmal?

Figyelt kérdés
Nem rég lett telepítve új operációs rendszer a gépre,régen Windows Xp volt,emellett tökéletesen működött a Lexmark E120 fekete-fehér lézeres nyomtatóm.(kb. 7-8 éves darab).Szóval fel lett telepítve Windows 8 64-bit operációs rendszer.Automatikusan felismerte,majd szerettem volna nyomtatni,és nagyon sok oldalt nyomtatott,mindenféle írásjelekkel,értelmetlen szöveggel.Lexmark.com-on rákerestem,letöltöttem hozzá a driver-t ami windows 8-hoz lenne jó,azonban nem ismeri fel a nyomtatót valamiért.Egy fórumon olvastam,hogy a Lexmark E230-as driver is jó lehet hozzá...megpróbáltam,szintén ugyanaz a probléma.Szóltam egyik ismerősömnek,aki "kicsit" jobban ért a számítástechnikához mint én,ő is telepítette a driver-t,de neki is ugyanaz a problémája vele.Megpróbáltam át dugni az USB máshova,ez sem nyert.Időközben megtaláltam a nyomtatóhoz kapott CD-t,meg is örültem neki,de nem támogatja a windows 8 op.rendszert.
2014. szept. 30. 09:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos ez van
2014. szept. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!