Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Billentyűzet probléma? Többi...

Csapszi4 kérdése:

Billentyűzet probléma? Többi lent!

Figyelt kérdés

Egyik pillanatról a másikra kizárólag a Mozilla Firefoxon belül elállítódott a billentyűzetem(z és y felcserélődött),máshol nincs ezzel probléma,néztem a Firefox beállításait és ott sem találtam semmi eltérést az úgymond normálistól. Ha esetleg elsiklottam valamin,vagy létezik valahol extra beállítás,akkor kérlek segítsetek nekem,rettenetesen nehéz így gépelni.

Köszönöm szépen!



2014. szept. 30. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
alt-shift kombinációval véletlen el lehet váltani, viszont ha nincs egyáltalán csak egy layout telepítve adott esetben magyar akkor ugye nincs mire átváltson, el kell távolítani az angol amerikai installált billentyűt és kész is.
2014. okt. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vezérlőpult->minden vezérlőpult elem->nyelv->nyelvi beállítások ott angol egyesült államokbeli és nyelvi csomag eltávolítása és kész is.
2014. okt. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi segítséget de nincs más nyelvű billentyűzet a gépen és nem is azzal van a probléma,hanem a Firefoxon belül cserélődött fel,viccesnek találom én is,hogy máshol(word,sajátgép stb)nincs gond ezzel! Ezért kérem,hogy aki kívül-belül otthon van a Mozillában az segítsen nekem mert lehet ott hagytam ki valamit,bár értek a gépekhez ez eddig az első dolog,amit képtelen vagyok megoldani!
2014. okt. 1. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!