Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Operációs rendszer váltás?

Operációs rendszer váltás?

Figyelt kérdés
Üdv! Most Windows 8 rendszerem van és szeretnék váltani Windows 8.1-re mert én nagyon úgy vagyok vele hogy kellene mert kicsit rossz már a Windows 8 vagy ha egyik se jó akkor mit ajánlanátok? Köszönöm a válaszokat!

2014. aug. 29. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
A 8.1 mindenképpen jobb, mint a sima 8. De a legjobb egy Windows 7 home premium lenne.
2014. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Legjobban játékra kellene!! Az operációs rendszer!
2014. aug. 29. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Arra tökéletes a win 7.
2014. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Windows 7 a legjobb. Én is játékra használom meg amúgy mindenre!
2014. aug. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a win7 és a 8.1 is jó.. nem tudom mi ez a nagy utálat nekem nincs vele bajom csak aktiválni volt picit nehéz de azóta semmi baj
2014. aug. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Szerintem is. Annyi különbség van, hogy a 8.1-ben jobb a feladatkezelő, kevesebb RAMot fogyaszt, és nekem jobban tetszik a kinézete is. Az meg csak ráadás, hogy a kedvenc játékaim(Battlefieldek) jobban futnak rajt. Win7 alatt olyan fps dropok voltak...
2014. aug. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy t61-es lenovo notebookon a 8.0 jobban fut sokkal, mint a 8.1
2014. aug. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Játékra a win7 a jó, de mivel nagyon gyenge semmit érő védelme van a helyedben vennék mellé kaspersky-t vagy AVG ingyenes verziót ha nem akarsz rá költeni, mert sok játékkal jön le vírus ha csak letöltöd és nem veszed meg ;)

Linux védelme pl sokkal jobb és annyi vírus sincs rá.

Én win7-et használok játékra és linuxot minden másra.

2014. szept. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!