Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 8, ezt komolyan...

Windows 8, ezt komolyan gondoltak?

Figyelt kérdés
Ilyen hulladekot az eletben nem lattam. Miert adnak ki ilyen windowsokat egyaltalan?
2014. júl. 2. 08:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Pénz.
2014. júl. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Megvetted?


És nem kötelező használni szerencsére...


Én is használom a 8.1-et, és engem is sok dolog idegesít benne, amikor éppen beleütközök valamelyikbe. De általában a metro/modern felületet sem látom szinte, szóval ki lehet bírni...

2014. júl. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%
Én sem láttam. Gusztustalan és logikátlan kinézet, nem támogatja a wifimet és videókártyámat. A Vista sem volt a legstabilabb, de legalább kinézett valahogy. A 7-et kellett volna inkább tovább gyorsítani, optimalizálni.
2014. júl. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

MS politika: tetszik, nem tetszik nem kapsz mást! A hardverekkel és szoftverekkel belekényszerítenek a használatába, fizethetsz érte egy vagyont és ha nem tetszik, akkor jogodban áll befogni a szádat! Ha pedig valaki mégsem hajlandó, akkor ő a csúnya, rossz tolvajbácsi. Persze, hiszen minden pénzre szükségük van, hogy leszerződjenek a nagy cégekkel, hogy csak számukra állítsanak elő programokat.

Miért nem fejleszt az Adobe linuxra?

A Canopus és a Blackmagic miért csak windowsal és osx-el kompatibilis?

Természetesen a lopás erkölcstelen. A tisztességtelen haszonból megvett "monopolhelyzet" az nem.

2014. júl. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
(Arról meg ne is beszéljünk, hogy az EOS utility sincs linuxra. Persze, valami buhera megoldás az van helyette, de a gyári programot nem használhatom.)
2014. júl. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Egyébként a linuxot nagyon szeretem, de a fent leírt problémák miatt a windows rabja vagyok.


És mielőtt valaki félreértene, nem azzal van a bajom, hogy fizetni kell érte, hanem azzal, hogy ennek ellenére szarnak a felhasználók igényeire. Nem elég, hogy pénzbe kerül, de még csak nem is azt kapom amit szeretnék...

2014. júl. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én linuxot használok és tökéletesen elégedett vagyok vele. Minden hardvert felismer, támogat, jól néz ki, gyors, stabil. Ps-re és hasonlókra pedig nincs szükségem. Meg pénzem sem. Játszani sem nagyon szoktam.
2014. júl. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nekem van egy eredeti 8.1-em, mert az egyetemen igyen hozzám vágták. De lassú mint a dög, pedig elég izmos gépem van. Percek, mire egy pendriveot felismer, csúszik a hang és lassan bootol. Win 7 ficánkolt ezen a gépen. De heti egyszer játszani jó. Linuxot használok, eddig nem volt még olyan probléma, amit így vagy úgy ne tudtam volna megoldani. Ha van jó alternatíva, akkor nem használok fizetős cuccot. Egy lopott progim van, de azt felesleges megvenni, mert nem annyit ér, amennyiért adják. Ha egy 20-assal olcsóbb lenne, no akkor talán.
2014. júl. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekem is van eredeti Win 8.1-em, de kell a fenének. Az Arch linux a nyerő nálam. 50 gb helyett beéri 20-al, így több jut a filmeknek. Ráadásul a hangot is feljebb lehet kapcsolni az alsamixer-ben. Ilyet a Windows-nál nem láttam. Sőt, még a hdd parkolgatást is ki lehet egyszerűen kapcsolni. Ehhez még külön program, cd-ről való boot sem kell.
2014. júl. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Mindenkinek mások az igényei... jelenleg én is ingyen kapom a windows (levelezőre járok). És lehet, hogy így vagy úgy, megoldható, de ha én megveszek 200 ezerért egy DSLR gépet akkor elvárható lenne, hogy ne csak osx-en és windows-on működjön. Gondolom a puszta véletlen, hogy nem készült linux verzió a utilityből.

Persze, joggal mondhatja bárki, ha valaki ennyi pénzt dob ki egy fényképezőgépre (amúgy számomra bevételi forrás) akkor biztos futja egy windowsra is. Igen, valószínűleg nem ezen múlna a dolog, de továbbra is felháborító, hogyha valamiért fizetek akkor elvárom, hogy azt kapjam amit akarok! És ne azt amit lenyomnak a torkomon...

2014. júl. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!