Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a gépemnek?

Mi lehet a baja a gépemnek?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdte el, bekapcsolásnál nem ad képet kikapcsolom, utána vissza, és utána bekapcsol és nagynehezen képet is ad, de csak minden második bekapcsolásnál.


a másik meg hogy most minden indításnál kiírja hogy


"System faulire to boot several time"


és hogy nyomjak f2-őt a BIOS-hoz??



mi lehet a probléma?


2014. jún. 26. 11:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Mikor bekapcsolva van, és ujraindítom, akkor is van olyan hogy nem ad képet olyankor megint off és On, és akkor megy
2014. jún. 26. 11:51
 12/18 anonim ***** válasza:
Mikor nem ad képet nem szokott sípoló hangot adni a gép?
2014. jún. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Eddig nem mert nem volt bekötve a Speaker. Bekötötem de úgy sem sípol. semmit.



nem lehet táphiba???

2014. jún. 26. 12:05
 14/18 anonim ***** válasza:
Eredetileg én is a tápra gyanakodtam, de mostmár bizonytalan vagyok.
2014. jún. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Megpróbálom, szétszni az egészet mindenhova belefújok stb. aztán összerakom, és megnézem. esetleg a boot faulire felirat lehet attól is hogy lemerült a cmos elem, nem??


aztán ha bátyám hazaért, akkor megkérem hogy hagy nézzek meg néhyány alkatrészt a gépéből, akkor kiderül

2014. jún. 26. 12:09
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az elem lemerülésének nem kellene ezt okoznia. Attól minimum a BIOS-t normálisan, újraindítgatás nélkül el kellene tudnod érni, elvégre az csak a beállítások elvesztését eredményezné.
2014. jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Igaz, akkor marad hogy szétkapom, kifújok mindent slot-ot összerakom, és ha még mindig ilyen, akkor ha hazaért bátyám elkérem a gépét és próbálgatom a dolgokat
2014. jún. 26. 12:16
 18/18 A kérdező kommentje:

Szétszedtem, kifújtam mindent, összeraktam most tökéletesen megy, nem adja ki a szöveget, a monitor egyből bekapcsol.


éééés még az overclock beállításaim is visszajöttek.


Nagyon köszönöm mindenkinek aki írt!


zöld pacsi természetesen megy! :D

2014. jún. 26. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!