Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a baja a gépemnek SOS?

Hecvid kérdése:

Mi a baja a gépemnek SOS?

Figyelt kérdés

Facebook-on egy ismerősömtől jött egy olyan üzenet, amiben az volt, hogy: "Hahaha", és volt hozzá csatolva egy zip, amiben egy jar file volt.


Ezt futtattam, arra nem gondolva hogy ez lehet vírus is, de nem történt semmi, és mikor rákérdeztem nála, azt mondta, hogy ne ő küldte, biztos valami vírus.


Most másnap, mikor bekapcsoltam a gépemet, egy bizonyos explorer.exe folyamatosan 50% CPU-t használ, (elvileg windows intéző van oda írva, de ilyet nem hiszem hogy az csinálna).


Mi a probléma, és hogyan lehetne megoldani?

(Már megpróbáltam leállítani a feladat kezelőben, de pár másodperc múlva magától újra indul, valamint akkor sem javul meg, ha újra indítom, és a vírus kereső sem talál semmit)



2014. máj. 29. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
lol
2014. máj. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hahahahalol.rar volt?
2014. máj. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon viccesek vagytok.

Csak annyit tudok nektek kívánni, hogy kerüljetek hasonló helyzetbe, akkor majd nem lesz ilyen roppant vicces.

2014. máj. 29. 22:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenki neveben koszonjuk.
2014. máj. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!