Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem futnak jól a játékok...

Miért nem futnak jól a játékok a szerintem jó gépemen?

Figyelt kérdés
A laptopban i5 processzor, 2 gigás AMD videó-kártya és 8 giga RAM van. Nem értem miért van az hogy azok a programok amiknek majdnem megüti az ajánlott rendszerkövetelményét is csak alap grafikán éppen csak elfutnak. A válaszokat előre is köszönöm.

2014. jún. 4. 14:09
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Az eszköz kezelőben letiltottam az intelt az úgy jó?
2014. jún. 5. 21:18
 12/18 A kérdező kommentje:
Fú így hogy az intelt letiltottam még a menü is szaggatott de kb 1-2 fps-el
2014. jún. 5. 21:25
 13/18 A kérdező kommentje:

Én ezt nem értem: Elindítottam a játékot (Nem csak a menüt hanem a gameplayt is) Akkor produkált 1fpst-t bekapcsoltam az intelt és felugrottam 40fps-re. Újra indítottam a játékot és visszatért a művelet előtti 16-17fps-em.

Nem bírok napirendre térni.......

2014. jún. 5. 21:53
 14/18 anonim ***** válasza:
Drivereid rendben vannak. Tobb videokartyanal laposoknal (nem tudom ha mindnel de legtobbnel) fontos a sorrend, eloszor az integralt video drivere es utana a dedikalt. Ha ezt nem igy teszed fel nem fog egyik sem rendesen mukodni.
2014. jún. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Teljesen hülye vagyok milyen sorrendre gondolsz? "Teszed fel" Telepítési sorrend?
2014. jún. 5. 22:33
 16/18 A kérdező kommentje:
Az AMD előbb került fel az esemény tár szerint.
2014. jún. 5. 22:33
 17/18 anonim ***** válasza:
Tehát fent van az AMD driver, de fingod sincs, mi a Catalyst Control Center... Keress egy kocka ismerőst, ülj le vele, és kérd meg, hogy mutogassa meg, hogy működik a számítógép. Utána hívd meg egy sörre. Komolyan, teljesen az alapokról indulva itt nem lehet leírni.
2014. jún. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Némi fogalmam van csak nem sok a kocka ismerősök tudása ezen a ponton kimerül abban hogy akkor valami nem ok. Ezért írtam ide mert nem akartam elhinni hogy egy 200k gép másfél év után ép csak elég. Szeretnék én értei ehhez de a legkockább, diplomás ismerőseim is kb. ott tartanak ahol én. Szóval most épp megelégszek annyival hogy:nyisd meg ez, kattints erre, pipáld be ezt és ha most jó akkor egyenlőre ok. De azért kösz a segítséget már így is okosabb lettem.
2014. jún. 6. 00:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!