Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem futnak jól a játékok...

Miért nem futnak jól a játékok a szerintem jó gépemen?

Figyelt kérdés
A laptopban i5 processzor, 2 gigás AMD videó-kártya és 8 giga RAM van. Nem értem miért van az hogy azok a programok amiknek majdnem megüti az ajánlott rendszerkövetelményét is csak alap grafikán éppen csak elfutnak. A válaszokat előre is köszönöm.

2014. jún. 4. 14:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem számít, hogy hány gigás egy videokártya, nem ezen múlik a teljesítménye.
2014. jún. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A proci nem U szeria? A video pontosan milyen modell? Hiaba van 8 giga ram, ha a proci vagy a video gyenge, az ujabb jatekok problemasak lehetnek medium-high beallitasokon.
2014. jún. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
A programok alatt gondolom játékokat értesz, és ott az ajánlott gépigény sokszor tényleg csak arra elég, h eldöcögjenek rajta a játékok (a minimum gépigény meg, h kb elinduljon). Ezen kívül a laptopok mindig gyengébbek az elvileg hasonló képességű PC-nél, nem véletlen, h a jobb cuccok, pl VGA olyan dög nagyok. Esetleg a drivereid csekkold, h mennyire jók, az is dobhat a gép teljesítményén.
2014. jún. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
pontos video-kártya és prociszámozás?
2014. jún. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Processzor: i5-3210M 2.50Gh, 2.50Gh
2014. jún. 5. 19:23
 6/18 A kérdező kommentje:
Ja és win 8.1-em van.
2014. jún. 5. 19:23
 7/18 anonim ***** válasza:
A videokártya lemaradt.
2014. jún. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Videó-kártyákat azt írja kettő van, ezt nem értem, mikor vettem csak egyet tudtam és az az AMD. De az eszközkezelőben kettő van. WTF????? Lehet hogy ez a gond?? Vagy ez nem rendes videó-kártya csak valami járulékos dolog? (AMD Radeon HD 7600M Series, Intel(R) HD Graphics 4000)
2014. jún. 5. 19:30
 9/18 anonim ***** válasza:
Akkor ez switchable graphics. Játék előtt a CCC-ben állítsd be, hogy ne az Intelen fussanak a játékok, és rögtön jobb lesz.
2014. jún. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Most nagyon hülyének fogsz nézni de: Mi az a CCC???
2014. jún. 5. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!