Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csak szerintem túl nagyok a...

Csak szerintem túl nagyok a mostani játékok gépigényei?

Figyelt kérdés
Megfizethetetlen gépen mennek csak az új játékok. Vagyis nekem az. Szinte 200+ gépen mennek csak normálisan.. Ilyen országban kinek van erre pénze?
2013. dec. 14. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
ez hülyeség 100k gépen is megy csak fhd ba
2013. dec. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csak NEM fhd ba
2013. dec. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi számít mostani játéknak? Még nem tudjuk, hogy az új generáció mit fog igényelni. Nehogy már a BF4 meg a COD739 legyen a mérvadó...
2013. dec. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Full hd-ba is megy csak minden alacsony vagy közepes beállításon.

Tul vagyok a COD ghoston-BF 4-en egy atlon II X4 640 es procival és egy 6670-es v.karival 4 gb rammal.

A BF4 csak 1600-as felbontáson vált élvezhetővé de engem nem zavar.Egyetlen egy játék volt 1024-es a Metro 2033 de a következő része mediumon ment fullba.A gépem 100 körüli kategória.

2013. dec. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert a mai játékfejlesztők szem elől tévesztették,hogy mi a fontos egy játék készítésekor,ez pedig az élmény és a szórakozás.A mai játékokban már nincs semmi lélek és élvezet,módszeresen elkúrták ezzel a játékipart(vagy csak a kereslet változott azzal,hogy a sok "gamer" pulya a sz**os grafikára veri már).Ha játszani támad kedved már csak a konzolhoz tudsz fordulni,a PC már felejtős.
2013. dec. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!