Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valami nagy gáz van a gépemmel...

Valami nagy gáz van a gépemmel. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Az van, hogy amikor tegnap bekapcsoltam, már rögtön az elején kiírt egy olyat, hogy valami monitor hardware probléma(pedig nem volt gond), folytatáshoz nyomja meg az F1-et. Ez már többször is előfordult, de nem okozott nagyobb gondot. Aztán ahogy belépett az asztalra, megmozdítottam az egeret, előjött valami kék képernyő, hogy hiba történt, indítsa újra a gépet. Én meg nem az újraindítás gombot nyomtam meg, hanem a kikapcsolást.

(Am olyan már többször volt, hogy bekapcsolás után arról a betöltős izéről, amikor jobb fent van egy ilyen ikonszerűség is, valami PNP betöltésnél leállt, nem ment tovább, és csak úgy lett jó, ha kihúztam hátul, áramtalanítottam pár másodpercre, majd újra elindítottam)

Nna, de most az van, hogy ezután a kikapcsolás után, hiába kapcsoltam be, működik villog, meg a CD meghajtó is működik, de nincs kép, nem sípol egyet, ahogy szokott, és a billentyűzet sem világít, csak az egér, ergo nem működik. Mi lehet vele szerintetek? Meg lehet menteni?:S


2009. dec. 23. 16:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
De nem volt nálam kék halál.tán mert az egyik programom megakadályozta.Mondjuk az egyik.De nem tudom melyik.És inkább csak azért mondom,de köze lehet annak,hogy elöször WIN98 volt.
2010. júl. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha pedig a hiányzó DDL fáljról is szó esett,nem töltöd le a CCLEANER-t?
2010. júl. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
És BIZTOS,hogy meg lehet menteni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Az enyémell hasonló dolog történt,viszont tanultam pár dologról,amikor szervizben volt.Az egyik dolog nagyon régen történt:éppen a neten sakkoztam,amikor a gép lefagyott.Sípolt,én pedig ujraindítottam.Az újraindítás után kék halálba ütköztem.Még egy újraindítás,és nem volt monitorjel.A gépnek csupán a vezetékei voltak egy kicsit rozsdásak(remálem erre jól emlékszem)de más nem volt
2010. júl. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Szia! köszi a választ, de amint látod, ez már egy fél éves kérdés:D Azóta már él és virul a gépem:D Ki kellett cserélni az alaplapot, és mivel nem volt olyan, amilyen volt, vele együtt mindent:) de sokkal jobb lett a teljesítménye
2010. júl. 13. 18:12
 15/17 anonim ***** válasza:
Amikor vettétek, akkor is már használt volt? És persze azt mondták, hogy 2-3 éves, valójában pedig 7-8... Gyalázatosan csalnak a használt gépet forgalmazók (tisztelet a kivételnek). Én is hasonlóan jártam 2007-ben, 2009-re tönkrement a főkábel, a hálózati kártya, végül a vinyó is. Mérgemben eladtam alkatrésznek (új ASUS CD-DVd meghajtó volt már benne) és vettem olcsón teljesen új gépet.
2010. júl. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ja és 2007-ben 27 ezer volt az ára operációs rendszer nélkül, 7000 volt a CD-DVD. Az új gép 60 ezerbe került (szintén op.rendszer nélkül), nem éri meg használtat venni.
2010. júl. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
nem, nincs szó ilyesmiről. Ismerősömtől vettem a gépet, aki alig használta. Azért adta el, mert vett egy baromi jó Toshiba notebookot, kell a munkája miatt. Jóval áron alul adta a gépet, egy majdnem zsír új 19 colos LCD monitorral együtt. Nem panaszkodhatom:) És azt hiszem így utólag, hogy én vagyok a ludas, mivel valószínűleg vírust kapott a gép.
2010. júl. 13. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!