Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Blogot indítanék, de nem...

Blogot indítanék, de nem tudom, hogy pontosan hogyan kezdjek hozzá. (? )

Figyelt kérdés

Főként arra lenne szükségem, hogy milyen (lehetőleg ingyenes) oldal segítségével (olyasmire gondoltam mint pl a G-portal, Webonde) kezdjek neki, de persze elkél a jó tanács is.

Minden segítséget előre is köszönök :)



2014. márc. 20. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:

blog.hu, reklámmentes ha regisztrációnál azt állítod be a sablonokban nem széles a választék. Viszont nekem nagyon tetszik a szerkesztője, funkcióban gazdag és könnyen használható. Plusz a posztod pillanatok alatt megjelenik a google találati listáján. Ajánlom


Ha van egy gmailos e-mail címed akkor ott van a blogspot.hu, szintén reklámmentes és korlátlan tárhely, könnyen kezelhető, jól használható. Ajánlom


Wordpress.com sokan erre esküsznek, sok sablon közül lehet választani, jó a szerkesztője is, de nekem nem tetszik. [link]


Webnode, szép sablonok, korlátozott tárhely, a szerkesztője nem tetszik


ucoz.hu ugyanaz mint az előbbi


[link] nagyon könnyen szerkeszthető, ez arra jó ha pillanatok alatt beakarsz rakni egy képet, videót szöveget, csak pár kattintás, Angol


És még számtalan lehetőség van, csak azt tudom javasolni, egy mellett maradj és azt tapasztald ki és frissítsd folyamatosan. Egy blognak egyébként a titka nem a kinézet hanem a tartalom ami folyamatosan frissítve van.

beszúrhatsz képet, videót, szöveget, fényképalbumot, és megoszthatsz szinte bármit, összekötheted a facebook profiloddal akár a felhőtárhelyre feltöltött dolgaidat is megoszthatod, pl box.com, share.com stb a lehetőségek száma végtelen. hát ennyi :)

ha esetleg nem tudsz valamit használni vagy kezelni, a blog indítás után keress meg nyugodtan, segítek ha akarod.

hali

2014. márc. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm :)

Megfogadom a tanácsaidat is

2014. márc. 21. 22:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!