Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Friss Windows XP hiba. Windows...

Friss Windows XP hiba. Windowscodecs. Dll-t hiányolja. Mihez kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Mikor itt volt nálam a gép, semmi problémát nem találtunk, mire a tulaja hazavitte, a PC az összes bios beállítást elfelejtette (bootolni a nemlétező külső driveról akart), a dátummal egyetemben. Addig eljutottam, hogy az alaplapi elem lehet a bűnös. Az internet explorer valami lejárati hibát jelez, más böngészőt nem tudunk telepíteni, a skype és a teamviewer korrektül fut (megszakadnak a telepítők). Végső megoldásként operát akartunk telepíteni, ami közölte a fenti .dll fájl hiányát. Menthetetlen a windows, vagy pótolható a fájl? (sp3, nem eredeti)
2013. nov. 6. 00:12
 1/4 soccerway ***** válasza:
Akkor az elemet kell cserélni, majd a dátumot beállítani és minden jó lesz.
2013. nov. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy rendszerhelyreállítást csináltunk, de a böngészők még mindig nem mennek (egyik sem), operát fel tudtuk telepíteni, de nem hoz be lószart se. Viszont skype, teamviewer igen (ezen keresztül próbálok most összehozni valamit). Ötletem sincs... Lehet reinstall lesz a vége, de egynapos rendszerrel egy kissé röhej... Informatika csodái
2013. nov. 6. 18:11
 3/4 A kérdező kommentje:
Siker! Végülis csak kicsit röhögtem fel... Rosszul volt beállítva a dátum, ezért nem engedett semmit sem...
2013. nov. 6. 19:21
 4/4 A kérdező kommentje:
(Előzőleg már egyszer beállítottam a dátumot, de önkényesen megint elállítódott...)
2013. nov. 6. 19:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!