Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok az internetre...

Hogyan tudok az internetre csatlakozni egy új windows esetén?

Figyelt kérdés
Egy számitogépen újraraktam a windows 7 ultimate-t de nem tudok csatlakozni a netre és a felbontás is FURA(erősen nyújtott).Milyen illesztőprogram kell vagy mit tudok ilyenkor tenni ?Ha lehet sürgős, mert a testvérem nyaggat.ELŐRE IS KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT.

2013. nov. 5. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:

A felbontást úgy tudod állítani,hogy a háttérképre jobklikkelsz.

Rámész a képernyőfelbontás lehetőségre és a csuszkát igény szerint állítod.

Ha laptopról van szó, akkor a wifi drivereit telepíted és műkodik, ha gép akkor passz.

2013. nov. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És honnan tudom a wifi drivert telepiteni ? De a felbontás maxon van mint eddig és mégsem olyan,mint volt.
2013. nov. 5. 19:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Lan driver és VGA driver fent van?
2013. nov. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs.
2013. nov. 5. 19:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor miért csodálkozol hogy nincs net meg nem jó a felbontás???


Az alaplap lemezéről felteszed a LAN drivert és a VGA-hoz kapott lemezről a VGAdrivert. Ha nincs akkor a cuccok gyártójának honlapjáról leszeded őket, persze egy másik géppel, ahol van net...

2013. nov. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat.
2013. nov. 5. 19:48
 7/7 A kérdező kommentje:
Telepitettem a drivereket de még most sem változott semmi.
2013. nov. 5. 19:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!