Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a szart csináljak már a...

Mi a szart csináljak már a gépemmel?

Figyelt kérdés

Egyszer már neki futottam ennek a kérdésnek, de egyszerűen olyan ideges voltam,hogy ez a szar nem engedte meg kiírni.


A problémám az,hogy kur...tehát nagyon lassú a gépem, az egész, az internet és maga a gép is, bármit csinálok.

Az,hogy idáig eljutottam legalább 3-4 percbe telt, ami nem tűnik soknak, de ha belegondolunk, hogy az 3-4 perc míg megnyitotta ezt az oldalt, akkor....még 1 perc is sok szerintem.

Tegnap kedve szerint kilépett az internetből, bezárta azt kész ne szóljak.(vérnyomás egyből 180-ra fel)

Aztán elindítottam a drágalátos vírusirtót ami a k**va isten f***áért sem talált semmit 5 óra eltelte után, végül leszedtem a NOD32-t, az már talált párat de még mindig ugyan olyan szar, pedig csak a mai nap folyamán 5 ízben indítottam újra ezt a rakás szar gépet.

Most gyakorlatilag használhatatlan az egész, 98-ban volt utoljára ilyen lassú gépem, de azt inkább nem sértegetem ezzel hogy most ehhez a kalap foshoz hasonlítom, mert még az is gyorsabb volt talán.

Nem tudom már mit csináljak, azon kívül,hogy hamarosan felrobbanok megy a vírusirtó.

Minden tanácsot szívesen fogadok, kivétel azt,hogy telepítsem újra az egészet, meg azt hogy vegyek új gépet.(ezek magamtól is eszembe jutnak és nincs annyi pénzem, még egy ilyen szar meg a f***nak se kell.)

2-3 napja kezdett el b-szakodni, sosem volt egy hú de szuper gép,de nekem megfelelt úgy ahogy volt és olyanra szeretném vissza.


2014. jan. 1. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Pedig nagy valószínűséggel ráférne egy újratelepítés!

Mindenképp próbáld meg.

Ha nem hoz javulást,akkor a hardverek lehetnek már elavulva.

Leírnád a géped adatait?

2014. jan. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha XP-d van akkor olvasd el ezt : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__5..


Sok sikert.

Üdv.

2014. jan. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az újratelepítés segít!

Mibe kerül

0 Ft-ba kerül,

csak egy kis időbe kerül!


Nekem is volt ilyen a gépemmel hidd el jobb lesz!

Szívesen segítek újratelepítésben.

2014. jan. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is egyébként 1 hete szinte ez volt a problémám, mondjuk én vírust kaptam a netezős/otthoni gépemen. Próbáltam mindent, az újratelepítést hagytam utoljára és lám, az segített. Most olyan gyors, mintha vadi új lenne:D
2014. jan. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Karcub János válasza:

Egy jó virusirtó is segithet valamit. pl az avast. Az egy nagyon jó virusirtó, a NOD32 meg olyanokat is vírusnak jelent ami nem is vírus..

Egy újra telepités is jó lehet..

2014. jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az újratelepítés mellé dobj be 1 kiló Xanax-ot is.

G.

2014. jan. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az újratelepítéssel az a legnagyobb gondom,hogy van kb 100 GB kép/videó és minden egyéb ami kell, ezeket nincs hová tennem.(ezért zártam ki mint lehetőséget)

A gépem adataival is van egy kis gondom, mert egyrészt, -gondolom feltűnt-, szám.tek.analfabéta vagyok, és ugyan le volt írva minden amit tudni kell a gépről, de nyáron egy meghibásodás után gyakorlatilag minden létező alkatrészt lecseréltek benne, és most fingom sincs hogy miket tettek be, megkérdezni meg nem akarom mert így is egy p*cs volt a szerelő, s ugyan ő elmondta mit tett be, de ki emlékszik rá?(egyébként akkor gyengébb alkatrészek kerültek bele, de még használható volt, ellenben most...)

Lényegében egy új gép lenne a megoldás mert ez már amúgy is a végét járja, de mindig közbejön valami és a pénznek lőttek, még 1 évet kéne kihúznia ennek a szarládának.)

2014. jan. 1. 20:09
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem igyál meg valamit. Csak maradt még valami pia a szilveszteri buliból.

Nem szabad ilyen idegesen kezdeni az újévet.

Egy réges régi dakota mondás szerint: Aki nem tud úszni az ne igyon mosatlan gyümölcslevet, mert ha fára mászik, akkor elüti a villamos.

2014. jan. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha van külön partíció a gépeden a rendszernek, akkor elég csak azt formázni és úgy a másik partíción lévő adatok megmaradnak. Pl a rendszer a 'C'-n; adatok, zenék, képek, filmek pedig a 'D'-n vannak.
2014. jan. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Biztos megnyugodott a kérdező az ilyen válaszoktól :)

Nekem is sokszor volt valami problémám, és a lassúság miatt is (m ég most is olykor), de azért ne panaszkodhtaom, régóta újratelepítés nélkül megy, pedig volt pár vírusprobléma.


Nem tudom, mit kell tenni, de a vírusoktól meg kell szabadulni. Ha nagyon sok program van feltelepítve, az is gond. Ha nicnsenek rendesen leörölve, az is probléma lehet. Keress egy tisztítóprogramot, futtasd végig, aztán csinálj lemeztöredezettségmentesítést. Vegyél egy külső merevlemezt, másolj rá mindent amit lehet.


Ezenkívül nem tudom, mit lehetne tenni. Várjunk szakértőket :)

2014. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!