Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek a gépemmel?

Mit tegyek a gépemmel?

Figyelt kérdés

Az van, hogy a gépemen szinte minden összeomlik, a skype, a böngészők, még a vírusírtó is, utorrent is meg ezek a dolgok. Sokat keresgéltem, és egyre valószínűbb hogy van egy rejtett vírusom, de sehogy sem tudom megtalálni és semlegesíteni.

Tudtok valami tuti tippet egy rejtett vírus megtalálására és kiírtására

AVG 2014 Vírusírtó

Win 7


2013. nov. 16. 02:16
 1/8 soccerway ***** válasza:
újratelepíted a wint az a leggyorsabb.
2013. nov. 16. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Így van!

Persze el lehet kezdeni szarakodni, vírusirtót váltani, csökkentett módban keresgélni, órákat, napokat...

De milliószor egyszerűbb lementeni a fontos adatokat, és újrarakni a windowst, pár óra alatt. No meg néha amúgy is jó tiszta lappal kezdeni.

2013. nov. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Már csak egy baj van: 1 hónapja cseréltünk benne mindent és rakattuk újra 44 000 Ft-ért, és most anyámnak elmondom....és nekem annyi :D

2013. nov. 16. 02:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Te is újratudod rakni. Egyáltalán nem nehéz. :P

Cseréltek benne mindent? Akkor volt előtte is valami hardveres baja?

2013. nov. 16. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

7 éves gép volt, hang se volt rajta, semmi hardvert nem ismert fel, most már 1 hónapja tök jó volt most meg ez, de ez csak annyi hogy összeomlik ez meg az, amúgy minden hardver, hang jól működik.

Ha pedig saját telepítésről beszélünk, bincs CD-m, de ha meg lehet így is, azt nagyon pontosan írd le mert nem szeretném elrontani, meg eredeti kéne mert a szervizbe eredetit raktak

2013. nov. 16. 03:04
 6/8 A kérdező kommentje:
Vagy várjatok mert a panda nem fogott semmi most futtatom az avg és már fogott 5 trójai valamit
2013. nov. 16. 09:14
 7/8 soccerway ***** válasza:
kárned kell kölcsön vagy le kell töltened egy windows telepítőt. A telepítás menetét pedig megtanulod a netről, ha nem akarsz másoknak fizetni érte mindig.
2013. nov. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
megoldottam a problémát, az avg megcsinálta, most már nem szarakodik
2013. nov. 16. 11:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!