Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tudnék csinálni a gépemmel...

Mit tudnék csinálni a gépemmel? Játszok és olykor úgygondolja hogy most valamit elkezd tölteni és pörög ezerrel az fps-em meg veri a 0-át.

Figyelt kérdés
És fogalmamsincs miért mert task manager semmit nem mutat az avast-nál meg elméletileg minden automatikus frissítést kikapcsoltam és manuálisan frissítem. Mostis cpu használat 80-100% között ugrál a task manager szerint és érzem is hogy bevan lassulva pedig csak a böngésző és a skype van bekapcsolva. Persze megint nem jelez semmit a task manager. Mit tudnék tenni?
2013. nov. 13. 23:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és a gépem: Processzor: Intel Pentium D 2x1.7 Ghz Videókártya: Nvidia 8500GT 512 Mb 2 Gb RAM
2013. nov. 13. 23:27
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már ráférne egy újratelepítés (amúgy egy csere is).
2013. nov. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 allllli ***** válasza:
Én tuti újratelepíteném az egész gépet. Tiszta lappal indulsz.
2013. nov. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. nov. 14. 00:06
 5/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Operációs rendszer ?


Szerintem ilyen, nincs, ha a CPU használat 80-100 % között mozog, akkor valami eszi a CPU-t, tehát rakd CPU oszlop szerint csökkenő sorrendbe (kétszer kattints a CPU oszlopra fejlécére - a CPU feliratra) az eszközkezelőben a folyamatokat és figyeld, hogy mi szerepel az első két három sorban, nos nagy valószinűség szerint, azok aszik a CPU-dat.


Egy kis info : Windows XP-s gépeken, mostanában az SVCHOST.EXE (windows update) okoz, nagyon nagy CPU használatot.


Sok sikert.

Üdv.

2013. nov. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia, nálam valami "A rendszer üresjá..." eszik a legtöbbet jelenleg, 70-98 között mozog míg a többinél max 10 több 0-nál és azokból is max 2 lépi át az 5-öt és 1 a játék köztük ami ritkán átlépi a 10-et. Amik átlépik a 0-t azis böngésző meg skype
2013. nov. 15. 19:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!