Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 32 bitről 64 bitre?

Windows 7 32 bitről 64 bitre?

Figyelt kérdés
Következő a szituáció: 32 bites gépem van. Egy játék (planetary annihilation) 64 bitet igényel... Hogyan telepíthetem át a gépemet 64 bitesre? Megpróbáltam de ez lett: "A fájl verziója nem kompatibilis a Windows verziójával..."

2013. okt. 20. 15:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

""A fájl verziója nem kompatibilis a Windows verziójával...""


Ezt azért írja, mert oprendszer alól akarsz telepíteni. Ezt bootolással kéne megoldani, de egy nyamvadt progi miatt nem éri meg, de mint írtam, a 32 bites verziójú játékot kéne letölteni!

2013. okt. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
hatha megerted igy hatodjara: nem windows alol kell inditanod a telepitot, sajat magat nem tudja felulirni. kell egy telepitolemez, amirol inditod a gepedet, es ujratelepitesz mindent. amugy igaza van annak, aki azt irta h. inkabb keresd meg a jatek 32 bites verziojat, mert most epp a gombhoz probalsz kabatot venni, ha erted mire celzok.
2013. okt. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
84%
HELLO SOK OKOS EMBER!! ÉS AKKOR MI VAN HA NINCS A JÁTÉKNAK 32 BITES VERZIÓJA? Melesleg kérdező vagy aki ezt olvassa, mert biztosan rá fognak még keresni erre a kérdésre: Először is ameddig még a 32 bites van fent meg kell nézned, hogy a géped bírja-e a 64-es verziót. Hogy ezt hogyan teheted meg? Start menü, számítógépre jobb klikk, tulajdonságok. Azon belül ott van hogy Pl: 5,6 és mellette van, hogy Windows élményindex. Arra katt, azon belül jobb oldalt középen kb. Részletes teljesítmény- és rendszeradatok megtekintése és nyomtatása. Arra ráklikkelsz, és a RENDSZER fülön belül a legalsó, 64 bites működésre képes - Igen / Nem - Értelem szerűen ha nem akkor ne is erőlködj, ha igen akkor dobd be neki a telepítő lemezt és mehet. De ezt egyik okos válaszoló sem tudta eddig leírni, gratulálok ha most ezt olvassák a nagyon okos emberkék.
2015. ápr. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 HUNRobiGamer válasza:
Basszátok meg, nekem is eza bajom de NEM HOZZA BE A BOOT MENÜT, hane elindul a windows!
2015. okt. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Csá! Neke is ez a problem de telepitő lemez sincs, a torrentes nekem is a setupra a kompatibilitást irja hogy nem 64bites... Megoldást kaptál?
2016. febr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Jegyeket,Bérleteket_ válasza:
inge ujat én see mta miatt akarok 64bitet de háát kicsit drága lenne :S
2016. jún. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 gublug válasza:

[link]


[link]


Így van. Boot-olós DVD/USB kell.

2020. jan. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!