Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek a gépre? Windows 7...

Mit tegyek a gépre? Windows 7 vagy Windows 8?

Figyelt kérdés

2013. okt. 20. 13:35
 1/6 A kérdező kommentje:

A gép:

CPU típusa:DualCore Intel Core 2 Duo E6550, 2333 MHz

Rendszermemória:6064 MB (DDR2 SDRAM)

Videokártya: NVIDIA GeForce GT 620 (1024 MB)

2013. okt. 20. 13:37
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen videókártyával nyilván nem a játék a szempont, szóval multimédia felhasználás. Szóval mindegy. Azt válaszd, amelyiknek jobban tetszik a grafikus felülete. Vagy linux. :)
2013. okt. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyértelmüen 8-as,és ha akarod tudod frissíteni 8.1-re.

A 64 bites is emegy rajta simán.

2013. okt. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a 8 ast érdemes felrakni mert az friss rendszer és gyors is. A 7 es régi és szar. Nekem a 7 sel nagyon sok problémám volt pedig az elsö gépem nekem is 2 magos processzoros volt és 500 gb os winchester. Állandóan szivatot a 7 es. win 8 az hüséges rendszer.
2013. okt. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi az hogy a win 7 régi és szar? Nem igazán régi, és nem szar, aki ezt gondolja annak valószinűleg xp-n a helye, vagy ott sem... Inkább Mac mert mindenki azt veszi és akkor juj de jó.

A windows 8 még mindig kompatibilitási hibákkal küzd, stb. Egy okos ember kipróbálja a 8-at (vagy nem) és fenthaggya, vagy nem. Én még 1 évig minimum Win 7-en maradnék, addig csak javítsák a bugokat a másikon. Mert ami valakinél pl. crash mentes attól még a másiknál nembiztos, függ a hardvertől, mindentől. Tehát Win 7 még 1 évig aztán váltás.

2013. nov. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Használd utolsó nyugodtan a 7 est én maradok a 8 nál.
2013. nov. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!