Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Toshiba C855-1UM probléma. Mi...

Toshiba C855-1UM probléma. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Vettem nemrég használtan egy, a címben laptopot, de ugye erre gyárilag nincs oprendszer telepítve, így próba rendszerrel adták (Win7). Minden tökéletes volt, amíg pár nap múlva a képembe nem tolta óránként, hogy aktiváljam, de erre számítottam is, csak idegesített. Ezért újratelepítettem (saját, de nem gyári), de formáztam lemezt, hogy ne legyen rajta semmi felesleges. Telepítés megvolt, azonban hiába Win7 Professional ment rá, Basicnak érzékelte. Se Aero, se semmi egyéb. Driverek felkúsztak, addig használt játék (DiRT 3) szintén, majd indít... ez, meg az a .dll fájl hiányzik. Másik játéknál megint másik .dll. Ma már odáig jutottam, hogy semmit sem futtat.


Eddig asztali gépem volt, ott csak újrahúztam és minden ment magától. Itt mit csesztem el ennyire? Recovery menü hála az égnek nincs, mert miért is lenne...


Mit tudnék vele kezdeni, hogy ismét 100%-ban tudjam használni?


2013. júl. 15. 12:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gyári win 7 lemezről bebootolsz, formázol mindent és felteszed.
2013. júl. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nincs gyári. Magyar felfogás: nem fizetek 100.000-et egy rendszerért, ami 2 éven belül frissül és maga a gép, amin végig futtatni fogom egyes egyedül, kerül 90.000-be... És szerintem a legtöbb ember így van vele.
2013. júl. 15. 12:29
 3/14 anonim ***** válasza:

Windows 7 home premium kb 23 ezer. miylen 100ezerről beszélsz?...


A te felfogásod meg az, hogy ellopsz valamit és még panaszkodsz is, ha nem jó...!?

2013. júl. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

[link]


23 600 Ft

2013. júl. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Újan biztos nem annyi volt. Mi az, hogy ellopom? 10-ből vagy 8 ember nem fizet érte. Ne legyetek már álszentek...
2013. júl. 15. 12:49
 6/14 anonim ***** válasza:

Mert ha 10emberből 8 nem fizet a kifliért, akkor az nem lopás?

Gondolkozzál már ember! Biztos nehéz, de ha próbálkozol lehet sikerül.

2013. júl. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
És de, újonnan is biztos, hogy annyi. Amikor kijött annó akkor volt 27ezer.
2013. júl. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És ha én 8 évig gyűjtöttem egy laptopra? Magyarország, ember... Látszik, hogy nincsenek filléres gondjaid.
2013. júl. 15. 12:55
 9/14 anonim ***** válasza:

Én nem veszek Audi A8-at, mert nem tudom fenntartani...ember.

Amúgy a linux ingyen van, ez is IQ kérdése. Ezért kellett volna iskolába járni, hogy találj a problémákra alternatív megoldást...

2013. júl. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Képzeld el, hogy próbáltam. Nem vagy annyira faék típusú, mint ahogy Te jellemeztél - valószínűleg tükörbe néztél épp.
2013. júl. 15. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!