Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a probléma?

Mi lehet ez a probléma?

Figyelt kérdés
Üdv!A mai nap kitisztítottam a húgom számítógépét,és miután összekötöttem és elindítottam elkezdett normálisan tölteni.Mindent mutatott a monitor,de amikor normálmódu indításra nyomok akkor a windows 7 töltőképernyő bejön,de azután azt írja ki a monitor,hogy nincs jel.Próbáltam csökkentett módban is,ott bejön a kép normálisan.Amikor újra indítottam azt írta,hogy valami hardveres,vagy szoftveres probléma lehet.Mi lehet a baja?Segítsetek!

2013. júl. 13. 12:30
 1/1 pinkpancser ***** válasza:
Monitor kábele jó helyre lett visszadugva? Mert láttam már olyat, hogy rendes VGA helyett az alaplapira lett visszakötve, ami viszont le volt tiltva windowsban. Csökkentett módban viszont ment akkor is.
2013. júl. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!