Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol lehet írni a World of...

Htrooper kérdése:

Hol lehet írni a World of Tanks-nak ha vmi probléma van a játékkal?

Figyelt kérdés
Tigris Porsche-m van (7-es szintű) és mindig bedob 9-10-es szintűekhez, így hamar kilőnek és mindig csak - 5-6000 kreditet szerzek (eddig 14 csatát mentem vele és csak 2-t nyertem)tehát kb 30 000 kreditet szereztem és 72 000-t vesztettem

#World of Tanks #problémák a játéksorsolással
2013. júl. 14. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt velem is csinálta.

A játék elvileg igyekszik kiegyensúlyozott csatába tenni, csak ez nem mindig sikerül neki. Én azt találtam ki, hogy miután belépek egy ütközetbe, maximum 10 másodpercig hagyom, hogy számolgasson,keresgessen. Ha addig nem talál jó partit, akkor általában már nem is fog. Nyomom a "kilépés" gombot, lenyomok egy másik tankkal egy csatát és újra próbálkozom. Van vagy 7 tankom, előbb-utóbb sikerül.

Másik probléma, hogy gyenge játékosokkal kerülök egy oldalra. Hiába lövök ki 5-6 ellenséget a többiek mintha ott se lennének (kisvártatva ott se lesznek...), a csatát meg elveszítjük.

A nagyobb tierű tankoknál már nem kifizetődő egy-egy ütközet. Drága a javítás, drágább, mint amit creditben hoz.

Erre a célra szoktam tartani "farmolós" tankokat. Tier 3-4-ben vannak ilyenek. Nálam ezek pl.: Pz38(t), T-28, BT-7.

Ebben a kategóriában ritkábban tesz be nagyobbak közé. Itt is alkalmazom a fent említett max. 10 mp. módszert.


Azt, hogy konkrétan kinek írhatsz panaszt nem tudom, de félek nem sokra mennél vele. A játékot folyamatosan fejlesztik, beleértve a csatába sorolást is. Nem vagy egyedül a problémával a fórumon feldobhatos a kérdést, hátha ott valaki segíthet.

[link]

2013. júl. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem volt rossz credit-gyűjtő a PzIII sem, de azt már eladtam.
2013. júl. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

kösz, maj kipróbálom kipróbálom

am én a Pz.IV-gyel szoktam sokat kaszálni(fejlesztem is h minél többtet szerezzek)

2013. júl. 14. 20:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!