Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minecraft-Herobrine?

Minecraft-Herobrine?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy mi igaz belőle,de azt tudom,hogy akárhányszor kidob a mojang egy új verziót akkor mindig odairják a végére,hogy herobrine kiszedve és tudom,hogy valamikor még az alpha idejében nem volt kiszedve tehát az a kérdésem,hogy melyik verzió volt az amikor herobrine még nem volt kiszedve?

2013. júl. 13. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
A herobrine egy mod
2013. júl. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam tudom hogy van egy mod de én nem arra vagyok kiváncs hanem arra,hogy melyik verzió volt az amelyikhez nem irták oda azt,hogy herobrine kiszedve!
2013. júl. 13. 12:32
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
De az nincs benne alapból.
2013. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ja kösz
2013. júl. 13. 12:56
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
1.6.6 előtt, de a valódi Herobrine az egy player, hiszen skinje van amit meg tudsz nézni a minecraft oldalán, amugy bárki skinét meg tudod. Tehát az egy player, viszont mod is. És Notch csak azért irja ki hogy törölve van mert megunta hogy mindenki azthiszi hogy Herobrine egy mob.
2013. júl. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Trollpapa válasza:
72%
Herobrine a Minecraft Beta 1.5-től Minecraft Beta 1.6.5-ig volt és én megöltem az 1.6-os verzióban.Herobrine egy bug volt.ÉS LÉTEZETT.
2013. aug. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem létezett
2013. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
LÉTEZETTTTT!!!! Elegem van azokból a marhákból akik azt mondják "herobrine nem létezett" vagy "hazudsz, kitaláltad, nem létezik" Igenis létezik. Én és még kapásból 3 haverom tanusítani tudja. Amúgy herobrinét egy régebbi verziójában láttam először egy barlangban. Azonnal hívtam a spanokat hogy megkeressük, nem találtuk meg(a fél mapot felástuk és teletettük csapdákkal). 1 héttel késöbb egy másik mapon láttuk amint egy fánál állt, megtámadtuk megölt minket. Azóta az 1.6.2 ben láttam a netherben és a felső világban. Megölt.
2013. okt. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
Nincs herobrine, sosem volt, az egy mod
2013. okt. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 trolll 2000 válasza:
41%

létezik megidéztem 1 játékosban és le állt a gép DE

mikkor visza mentem alig volt olyan fa aminek volt lombja és irta nekem a chat be hogy i kill you magyarul: megfoglak ölni szóval léteik

2015. dec. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!