Létezik Herobrine?

Figyelt kérdés
Eddig biztos voltam benne, hogy nem létezik, mert a videók/képeken látom, hogy ott a neve a Player-nek, ami azt jelenti, hogy az NEM Herobrine. De láttam olyan Minecraft videót, amiben nincs ott a neve. Most két eset van; vagy kiszerkesztették a nevet, vagy létezik Herobrine. Egy egyszerű válasz kell: nem létezik VAGY létezik?

2012. okt. 6. 19:52
 1/6 Argloss ***** válasza:
100%
Minden verziónál benne van a listában, hogy kiszedték a játékból Herobrine-t, de valószínűleg soha nem is volt benne...
2012. okt. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 patriksipi válasza:
De egyszer benne volt csak egy jó idő után "Notch" kitörölte hogy csak moddal lehessen elérni azt hogy harcolhass vele és hogy legyőzd.
2012. okt. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
43%
Nem létezik, nem is nagyon értem, miért fújták fel ennyire...
2012. okt. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elvileg alpha 1.0 ban benne volt.A barátom épp most keresi és az egészet videóra veszi,de eddig még nemtalált semmit.Igaz csak néhány óráig kereste.De majd folytatja.
2012. okt. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én találkoztam herobineval kb 1.1.4ben vagy vmelyik nagyon régi verzióban
2012. okt. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat :)
2013. aug. 1. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!