Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft Herobrine az újonnan...

Wolfenstein2000 kérdése:

Minecraft Herobrine az újonnan generált pályámon?

Figyelt kérdés

Nemértem. eddig barlangokat találtam redstone fákjával. Aztán egy piramist. Gyakran használtam Herobrine módot, úgyhogy tudom, hogy kivel állok szemben. De azt hittem hogy kivették. Szóval még nemöltem meg, hagytam egyszer elfutni. Az egész azzal kjezdődött, hogy találtam egy sírt, rajta 1 táblával. Ez ált rajta:

R.I.P

Herobrine

és egy dátum, verziószámokról.

Később megint megnéztem, de egy block hiányzott és a táblára ez volt kiírva

R.I.P

Herobrine

1.2.4 -

Megijedtem. Ezután jöttek amiket elején leírtam. Azt hittem, ha békén hagyom nem csinál galibát. De azóta a házam is elégett, és az erdő is, mert mellette volt.


Ha bármi új történik, kiírom kommentbe!!!



2012. márc. 29. 19:46
 1/7 chrishu ***** válasza:
34%
Herobrine nem létezik.
2012. márc. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pont nekem mondod? bazz megtaláltam őt is és az építményeit és nem létezik. bravo.
2012. márc. 30. 19:28
 3/7 anonim válasza:
chrishu:hagyd már,5 perc hírnév mindenkinek jár
2012. márc. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A modot kivetted? Mivel nincs herobrine de elvileg az 1.4 beta-ban benne volt egyszer de kivették.
2012. ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Küldj képet akkor róla xD
2012. dec. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hiszi a piszi :P
2013. márc. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tűnt fel,hogy a játék valószínüleg ugyanazt a char fájlt használhatja?De mindenki ezt mondja: "De hisz nincs is a Minecraft könyvtárában!!!".A játék a char fájlt használhatja,de szemét kitörli...Volt egy idő,mikor benne volt,jól el is baszták a játék élvezetét.Miért mindenkinek Screenshot kell?Ez olyan pisis dolog,szerintem létezik/létezett,de amúgy is mindenki abban hisz,amiben akar.:D
2013. ápr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!