Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Herobrine (minecraft) Létezik?

Trabant_ kérdése:

Herobrine (minecraft) Létezik?

Figyelt kérdés
Szerintetek létezik? Ha igen akk .mondjatok róla vmit mert én még nem láttam.. úgy gomdolom h mód nélkül.

2012. okt. 31. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:

nemtudni, elvileg bent volt, rengeteg kép is készült róla. ha jól tudom beta 1.7-nél let oda írva patch note-ba hogy removed herobrine, elvileg csaks zórakozásból írták oda, amiatt lett nagy por kavarva.

de pl a minecraft programkódjába nincsen benne herobrine, mégis sokan állitják hogy találkoztak vele

http://www.youtube.com/watch?v=clElrb1mBmw

[link]

2012. okt. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wolfenstein2000 ***** válasza:
100%
Elméletileg a minecraft fejlesztőcsapata (a mojang előtt) azzal dzivatta notchot, higy az utolsó simitásokban belerakták az emberi mobokat. De a szivatás ott történt, hogy ezek a multiplayer miatt kerültek bele, viszont átrajzolták ennek a kinézetét, és egy viselkedésmódot adtak neki. Hogy hogyan lopott chestekből arra nincsen magarázat, viszont az emberi mob (azaz már Herobrine) mellett gyakran tűntek el mobok és blockok. Herobrine spawn helye nagyon ritkás volt hogy Notchnak ne tűnjön fel.
2012. okt. 31. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat ;)
2012. okt. 31. 09:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Létezik,pont 10 perce gyújtott fel egy erdőt a mapomon.Most abba is hagytam.
2012. dec. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az előző kommentelőnek írom, hogy nem biztos hogy Herobrine gyújtotta fel az erdőt, hanem lehet egy lávató volt, mert az 1.4.2-es verzióban került be az hogy vannak lávatavak random legenerálva a mappon (nem biztos hogy az 1.4.2-ben került be, javítsatok ki ha tévedek). :)
2015. aug. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!