Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jó ez a laptop? Tovább informá...

Jó ez a laptop? Tovább információ lent!

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy jó-e ez a laptop? [link] Nem igazán értek hozzá de azt értem belőle hogy 8 GB RAM-ja van, és az jónak számít.Ez nem is drága szerintem. Esetleg van valami más laptop ami nem drága annyira.Mondjuk 130.000 FT alatt.

2013. jún. 27. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:

90k ért jó laptop? :D vicces :D

Ha ennyire szűk a keret inkább egy használt

DEll üzletit, vagy IBM-et vennék, mert azok megbízhatóak és ugyan ennyit fognak tudni.

Csak jobbak.

2013. jún. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy mire használod, irodai munkára megfelelő, valamint álagos felhasználásra
2013. jún. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor vettem a notebookomat, nálam is ki volt szemelve ez, de inkább egy Lenovo G580 lett (2,2GHz Intel Dualcore/6Gb ram/500Gb hdd/1gb nvidia vga kártya/usb3/hdmi) mert valahogy ez jobban megtetszett, bár nem 90ezer forintba került, azt hiszem 120 körül volt. MA már van G580-ból ha jól tudom i5 procival is, meg 2gb-os vga-val. És nem egy húde drága, viszont elég jó. Játékra én mondjuk nem igazán használom, néha COD ment a koleszban, de ennyi, viszont kenetem a Photoshop-ot, ahogy csak a csövön kifér :D Azt bírja, nagy felbontásnál is, meg szoktam digitális táblával rajzolgatni, az sem -igazán- izzasztja meg.
2013. jún. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a processzor nagyon hamar megfog benne halni..

Ha 130.000Ft még belefér akkor melegen ajánlom ezt a laptopot!

Nekem is ilyen van és elképesztően jó.

[link]

2013. jún. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!