Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha bent van az akkumulátor,...

Ha bent van az akkumulátor, és be van dugva a konnektorba, akkor is akkumulátorról megy?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a gondom a laptopommal, hogy néha nem érzékeli, ha be van dugva a konnektorba. Vagyis lent a kis ikon azt jelzi, hogy tölt, de mégis akkumulátorról megy, mert a %-ok csak mennek le, és egyszer csak kikapcsol. Nem mindig csinálja ezt, csak ilyen 3-4 naponta. Ilyenkor kiveszem az akksit, 1-2 napig anélkül használom, visszateszem, és működik (pár napig). Mi lehet a gond? Ha ki van kapcsolva, és bent van az akksi, akkor néha pirosan világít az egyik led, az előbb pedig bekapcsolt állapotban villogott pirosan 2 led, ami általában sosem villog, és jelenleg az egyik még fehér is. (Toshiba L750-16K)

2013. jún. 27. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:

ezt így nem igazán lehet megmondani, szervízben többet tudnának mondani. tudom, hogy Toshiba... egyébként ez is egy probléma lehet, a nevében is benne van.

Lehet, hogy hibás az akkumulátor, vagy érintkezési hiba, de igazából bármi lehet...:/

2013. jún. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a gyors választ!
2013. jún. 27. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:
de órán is kérdezted :D
2013. jún. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de akkor nem tudtam rendesen megfogalmazni ;)
2013. jún. 27. 21:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!