Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Azt hol tudom beállítani,...

Azt hol tudom beállítani, hogy a proccesszor ne blokkoljon le egy idő után, és ne kapcsolja ki a laptopot?

Figyelt kérdés

Ezt azért szeretném mert ha játszok, akkor egy idő után kikapcsol a gép. És olvastam , hogy ezt belehet állítani! Előre is köszönöm a segítséget!

A gépem, egy HP laptop!



2013. jún. 27. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Lol, szerinted ez egy fícsőr, hogy a gép egyszer csak kikapcsol játék közben, mert az olyan jó?

Ezen nincs mit beállítani, azért van, mert túlmelegszik a géped, mert valószínűleg tiszta mocsok belülről.

Elviszed egy szervizbe, 3-5 ezer forintért kitakarítják, utána jó lesz.

2013. jún. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem gondolom..csak ezt hallottam és gondoltam megkérdezem.

Amúgy használok laptop hűtőt. És az tény, hogy így is túl melegszik. Ha az aksit kivenném az egy picit nem segítene? Hétvégén mindenhogyan el kell vinnem valahova mert ez így nem állapot. :/

2013. jún. 27. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:

"Amúgy használok laptop hűtőt. És az tény, hogy így is túl melegszik."

A laptophűtő segít valamennyit, de az csak kívülről hűt, ha már nagyon szutykos a ventillátor belül nem sokat ér.


"Ha az aksit kivenném az egy picit nem segítene?"

Lehet, hogy pár perccel tovább bírná...


"Hétvégén mindenhogyan el kell vinnem valahova mert ez így nem állapot. :/"

Megéri, utána teljesen jó lesz.

2013. jún. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyébként meg bios-ban be lehet állítani hogy milyen hőfoktól kapcsoljon ki, de azt butaság lenne 70 fok fölé állítani,nem véletlen kapcsol ki a gép. Sokkal rosszabbul járnál ha kigyulladna és menne a kukába az egész.
2013. jún. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!