Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vásárolt már valaki a players....

Vásárolt már valaki a players.hu -n? Megbízhatók?

Figyelt kérdés

Én 18.án rendeltem elő a SimCity-t, elküldtem a pénzt és azóta semmi.

Tudom, hogy az előrendelés mit jelent, de 03.21. re volt kiírva az érkezés, majd ezt átírták 22-re, később 24-re, most pedig 26-ra.

03.26 van és sehol a játék, már eléggé kezdek ideges lenni...


Ezért érdekelne, hogy valaki már vásárolt náluk, esetleg kapott már tőlük SimCity kulcsot?



2013. márc. 26. 17:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Én nem rendelnék tőlük. Jelen helyzetben hétvégén nincs szállítás.
2013. ápr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
Én vagyok a hétfőn simcityt rendelő, ma nagy segítőkészséggel minden rendben volt, amint problémám akadt 1 percen belül válaszolva sikeresen aktiváltam és már töltöm is lefele !! Úgyhogy rendeltem is tőlük, újra és újra! Mindenkinek csak ajánlani tudom és tényleg ha előrendelhető akkor max 1 hét, ha raktáron akkor betartják a 48h-t !!!!
2013. ápr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

#21

Ezt sem jól tudod mert én is hétvégén kaptam meg probléma nélkül. Dolgoznak a hétvégén is.

2013. ápr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 Darto válasza:
Üdv. Én is itt szeretnék rendelni, a simcity-t tokostól kapjuk vagy csak a kódot amit aktiválni kell?
2013. ápr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:

Sziasztok!


Igen, megbízható a players.hu, megkaptam a kulcsot tőlük. Lehet, hogy nem lesznek a leggyorsabbak, de cserébe sztem nagyon jó árak vannak, illetve segítőkészek is, úgy hogy ha nem feltétlen kell 1-2 napon belül a game, akkor mindenképpen ajánlott hely! :)

2013. okt. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
Én 10.17-n rendeltem tőlük, mondták, hogy 2-3 nap múlva megérkezik a termék. 11.05 környékén mondtam, hogy elég volt a várakozásból, kérném vissza a pénzemet. Emberünk mondta, hogy 3-5 munkanap, amíg átutalják, mondjuk már ez is vicc, átutalás legkésőbb másnapra megvan, de mondom jó, legyen. 11.20-n ismét hívtam őket, hogy még mindig nincs itt a zseton, abban maradtunk, akkor befizetik közvetlenül a bankszámlámra, ez tegnapelőtt meg is történt. Úgyhogy csak az rendeljen tőlük, aki szeretne egy hónapig izgulni, hogy lenyúlják-e. Cégjegyzékben nem találtam senkit ilyen néven, persze lehet, hogy Kovács Józsi néven vannak. Én ezután a tortúra után messziről kerülöm őket...
2013. nov. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

#26


Sírva ne fakadj


Mi nagyon sokat rendelünk onnan és egyetlen egyszer sem volt gondunk velük. Ahogy több nagy fórum oldalon is megtalálható a sok elégedett vásárló.

2013. nov. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:

#27


Hol érdekel az engem? Az Én esetemben bénáztak, tehát nem megbízhatóak számomra. Ennyi.

2013. dec. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Hát ha hónapokat akarsz várni 1 cd kulcsra akkor csak hajrá kész poén az egész RAKTÁRON van az van kiirva de 3-4 hétig kell várnom mire megkapom a cd kulcsot (ha egyáltalán megfogom kapni)
2013. dec. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Semmi gondunk a palyers.hu val. Nem a leggyorsabbak ez tény, ha nem akarsz várni akkor ne itt vedd, de egyébként én teljesen elégedett vagyok velük és nekem semmi gondom nem volt pedig nem az első és nem is az utolsó, hogy tőlük vásárolok.
2013. dec. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!