Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vásárolt már valaki a players....

Vásárolt már valaki a players.hu -n? Megbízhatók?

Figyelt kérdés

Én 18.án rendeltem elő a SimCity-t, elküldtem a pénzt és azóta semmi.

Tudom, hogy az előrendelés mit jelent, de 03.21. re volt kiírva az érkezés, majd ezt átírták 22-re, később 24-re, most pedig 26-ra.

03.26 van és sehol a játék, már eléggé kezdek ideges lenni...


Ezért érdekelne, hogy valaki már vásárolt náluk, esetleg kapott már tőlük SimCity kulcsot?



2013. márc. 26. 17:11
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
és akiknek már megjött, azoknak mennyi idő volt? Mert én is most rendeltem :D
2013. ápr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:
Pár nap! Nagykereskedéstől függ nem a playerstől. Legalább is eddig így volt.
2013. ápr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
Elvileg tegnap nagy mennyiségben kaptak, és én tegnap elött rendeltem, szóval a 48 óra garancia most fog lejárni fél 3-kor:D Majd még írok, hogy tényleg betartják-e vagy ténylegesen heteket késnek.
2013. ápr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
Nem jól értelmezted. SimCityre nem vonatkozik a 48 óra ahogy ez a fő oldalon is fel van tüntetve. A 48 óra csak a raktáron lévő termékekre vonatkozik.
2013. ápr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
Viszont most átirták, és a következő adag 04.04-én érkezik:D Szóval én bizom benne, h ma vagy holnap már küldik a CD kulcsot:D
2013. ápr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:

Srácok én nem merek innen rendelni, most vagy fizetek 7 ezret és nem tudom , hogy átvernek-e vagy fizetek 10 ezret és még ma kihozzák, csak nekem az a baj, hogy sokat számít az a 3 ezer forint,már olvastam olyat, hogy valaki em kapta meg stb...

Valaki esetleg tudna egy kis bíztatást adni?:DD

2013. ápr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
[link] rendeljetek innen megbízhatóbbak!!! 1-2 nap és játszhattok...
2013. ápr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:

Miért vernének át? Senkit nem vertek át eddig és mindenki megkapta és ezután is mindenki megfogja. Van aki előbb van aki később.


Cd galaxis reklámot meg felejtsd már el mindenki tudja,hogy van,csak iszonyat drága.

2013. ápr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nálam sem volt semmi gond.
2013. ápr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
Hétfőn rendeltem, még mindig semmi nem jött... Szerintetek hétvégén van rá esély, vagy csak jövőhéttől?
2013. ápr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!