Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vásárolt már valaki a players....

Vásárolt már valaki a players.hu -n? Megbízhatók?

Figyelt kérdés

Én 18.án rendeltem elő a SimCity-t, elküldtem a pénzt és azóta semmi.

Tudom, hogy az előrendelés mit jelent, de 03.21. re volt kiírva az érkezés, majd ezt átírták 22-re, később 24-re, most pedig 26-ra.

03.26 van és sehol a játék, már eléggé kezdek ideges lenni...


Ezért érdekelne, hogy valaki már vásárolt náluk, esetleg kapott már tőlük SimCity kulcsot?



2013. márc. 26. 17:11
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
Be lett húzva a pénz, szevasz!
2013. márc. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:

Én 20-án rendeltem, szintén semmi...

Hivtam már őket, probaltam cserelni masik jatekra is, csakhogy ne vesszen a pénzem, de semmi se lett belőle.

Csere nincs, ügyintézés nincs, igérgetés az van.


Ha esetleg kapsz irhatnál vissza, miutan te 2 nappal hamarabb rendeltél.


Ha meg bukjuk, akkor 7000 ft jó tanulópénz hogy ne bizz meg megegyszer egy magyar oldalban, galaxison kivül.

2013. márc. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Szia, ha bebukjuk a pénz mindketten, akkor többen is vagyunk! Össze szedjük az embereket, és ha megfelelő létszám jön össze megtudjuk szivatni őket jogi úton!
2013. márc. 26. 20:34
 4/30 anonim válasza:

Én már vásároltam több barátommal egyetemben SimCityt és más játékokat is. Eddig mindenki hiánytalanul megkapta. Nálatok sem lesz ez másképp.


Biztos tudod,hogy mit jelent az előrendelés?

2013. márc. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Én is gond nélkül megkaptam a SimCity kulcsot. Ahogy sokan mások az ncore fórumon is. Miután te is megkapod azt is írd meg itt, és ne csak a panaszkodást.
2013. márc. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Sziasztok, biztos, hogy tudom mit jelent!


A kulcs megérkezett,kb 10 perce, és sikeresen aktiváltam --> működik.


Panaszkodni pedig azért mertem, mert 3 szor kérdeztem tőlük, abból csak 1 szer kaptam választ, és az is lekezelő volt!

2013. márc. 26. 21:48
 7/30 anonim válasza:

A players.hu egy nagyon undorító cég. Kezdjük ott hogy nincs is raktáruk, mert ez egy garázs cég, egy bp-i lakás az egész, tehát ha fel van tüntetve a weblapjukon, hogy raktáron van a termék az nem jelent semmit.


Ha tényleg van nekik, akkor persze küldik, de ha elfogy vagy nincs, akkor szó szerint várhatsz heteket... ha szerencséd van.


Ha emailben megkérdezed hogy mikor küldik már, akkor vagy össze-vissza hazudoznak, vagy lekezelö stílusban válaszolnak.


Telefonon ne beszéljetek velük, mert rögzítik a beszélgetést és ha késôbb megemlíted nekik hogy a különbözô szervekhez fordulsz amiért nem küldik, akkor elkezdenek fenyegetôzni ezzel.


Ha rendeltél és métier nem érkezett

2013. márc. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:

Kedves Utolsó hozzászóló.


Amit írsz egy oltári nagy baromság már ne haragudj. Tény,hogy a players lassú bizonyos téren,de eddig az összes vásárlásunkat teljesítette. Amit írsz,és ahogyan írod nem lehetsz több 15 évesnél. Annyi szent,hogy megmosolyogtattál az emberi butaságoddal.


Én is mint az előttem szólók BÁTRAN AJÁNLOM a players.hu webshop oldalt. Az ég világon semmi baj nincs velük. Lassan,de biztosan teljesítik a rendeléseket. MEGBÍZHATÓ!

2013. márc. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Túl szép az ára, hogy igaz legyen. :)

Előre utalni sosem szabad mindig utánvétel az igazi.


A cdgalaxis jobb hely.

2013. ápr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Következő nagy adag SimCity várható érkezése: 2013.04.02 ezt írják az oldalon. :)
2013. ápr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!