Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lassú a laptopom?

Miért lassú a laptopom?

Figyelt kérdés

Mostanában lassabb lett a laptopom, pedig a C meghajtóban 68,8 GB szabad, és összesen 97,5 GB-os (+ még van egy D meghajtó is, amiben 1 GB foglalt csak a 368-ból)

amúgy 4 gb-os a beépített memóriája a gépemnek..

Múltkor néztem, 45-50 másodperc alatt indult el, most már csak 1:30 mp alatt... (amúgy nemrég volt egy kék halál rajta(mondjuk nem tudom miért, mert ez amúgy úgy történt, hogy lecsuktam a laptopot, és kb másfél órát úgy állt.. aztán mikor ki akartam nyitni leesett az ágyról (:SS)

és mikor kinyitottam utána, kékhalál.. Lehet hogy elmozdult valami benne, és ezért volt kékhalál?))

és talán ezért lassú is?

Előre is köszi a válaszolóknak (akik megértik a fogalmazásom xD)



2013. febr. 4. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy megsérült a merevlemez az eséstől,akkor szokott belassulni az adatátvitel és vele együtt az egész rendszer. Töltsd le a HD Sentinel nevű programot. Az megmutatja hogy van-e baja a hdd-nek.
2013. febr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! (és külön gratuláció, hogy meg tudtad érteni ezt a "fantasztikus" megfogalmazást xd)
2013. febr. 4. 21:07
 3/3 anonim ***** válasza:
:DD
2013. febr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!