Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most vettem egy vadonat újj...

Most vettem egy vadonat újj Acer laptopot, de nem tudom beindítani vmilyen oknál fogva?! Vmi van a programmal

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
ha most vetted akkor dugd be a táp madzagot, nyomd meg a bekapcs.gombját, telepíts rá op.rendszert (ha nincs rajta gyárilag)
2012. nov. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ha nem vagyok net közelben,akkor ezt a műveletet nem is tudom elvégezni...igaz?
2012. nov. 20. 19:53
 3/10 anonim ***** válasza:
dehogynem. hálózati kábelt (220 V) bedugod és indítod. net nem kell a gép bekapcsolásához
2012. nov. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

netel sem tudsz rá oprendszert tenni


azt valahonan szerezned kell DVD n vagy USB pendrive n és feletelepited ennyi


vagy megveszed lemezen:)


vagyy oylant kelet volna amit Windows al adnak:)

2012. nov. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kaptam hozzá vmilyen CD-t.De mivel az egész gépet nem índítja be ezért a CD-t sem viszi :(
2012. nov. 20. 20:21
 6/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

hát ha se sem kapcsol akkor vidd vissza garanciáztatni


de jobb lene helyszinen segitséget kérni hisz kitudja mi a helyzet igy mesziröl...


amit kaptál CD t az valószinü csak driver cd de hát ezt sem tudhatom igy mesziröl


driver az majd késöbb kell ha már beindult és windows is van rajta azért kell hogy hardverek megfelelöen müködjenek (fel kell majd telepiteni)

2012. nov. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bekapcsol csak vmilyen értelmetlen betüsorozatokat és számsorozatokat ír ki :\
2012. nov. 20. 21:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha most vetted vadi újan boltban akkor vidd vissza. Ha az utcán akkor meg dobd ki a kukába.
2012. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A kérdésedből ítélve nem vagy profi. Ez nem baj. A baj az, hogy úgy vásároltál gépet, hogy nem kérdezted meg az üzletben, hogy van-e rajta operációs rendszer. A leírtak alapján nincs rá feltelepítve semmi. Ezek után 2 dolgot tehetsz: 1. vásárolsz egy operációs rendszer CD-t (windows 7-es 19000 -35000 Ft közötti áron kapható)és azt feltelepíted, vagy hozzáértő baráttal felrakatod) 2. Elviszed a gépedet egy márkaszervízbe, ahol 20000 Ft körüli összegért feltelepítenek neked egy operációs rendszert. Ez utóbbit a feltett kérdéseid színvonala alapján inkább ajánlanám.
2012. nov. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

igen,nem vagyok profi ezekben a kérdésekben...

de már minden megvan oldva :)

2012. nov. 25. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!