Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől fagy az új pc-m? Alaplap...

Mitől fagy az új pc-m? Alaplap? Táp? Ram? VGA?

Figyelt kérdés

Vásároltam a héten egy számítógépet, telepítettem rá windows 7 64 bit-et, felraktam a szükséges drivereket(alaplap,vga. Windows alatt megy minen zökkenőmentesen de ha elindítok egy játékot mondjuk test drive unlimited 2 akkor pár perc után beáll a kép és vége. Voltam vele szervizbe ott futtattak rajta egész nap 3dmarkot, furmarkot, winstresst de semmi hiba semmi fagyás

.Csak ha elinditom a játékokat.



2012. nov. 1. 12:55
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elvileg cserélik a jövőhét folyamán garancia jegyében... Csak kellemetlen, hogy az ember vásárol valamit, és 1-2 hétig még nem használhatja. Remélem a csere garanciával nem lesz gond :)
2012. nov. 3. 13:10
 22/23 anonim ***** válasza:
amúgy honnan rendeltél?:D
2012. nov. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
ipon :D
2012. nov. 3. 19:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!