Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől fagy az új pc-m? Alaplap...

Mitől fagy az új pc-m? Alaplap? Táp? Ram? VGA?

Figyelt kérdés

Vásároltam a héten egy számítógépet, telepítettem rá windows 7 64 bit-et, felraktam a szükséges drivereket(alaplap,vga. Windows alatt megy minen zökkenőmentesen de ha elindítok egy játékot mondjuk test drive unlimited 2 akkor pár perc után beáll a kép és vége. Voltam vele szervizbe ott futtattak rajta egész nap 3dmarkot, furmarkot, winstresst de semmi hiba semmi fagyás

.Csak ha elinditom a játékokat.



2012. nov. 1. 12:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Teszteld le ennek alapján, lehet táp, alaplap vagy merevlemez hiba is.

[link]

2012. nov. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Eszem megáll, négy és fél éves gépemen összesen egy ventit kellett cserélni eddig. Igaz, kézzel összerakott, kis szériás (Intel) gép.
2012. nov. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
ramot hól tudom módosítani biosban? én is nevettségesnek tartom, hogy az ember bízik a "szakemberekben"...
2012. nov. 1. 13:54
 14/23 anonim ***** válasza:

Egyetlen szakemberben bízom: a több évtizedes tapasztalatú rendszergazda ismerősöben. Tőle tanultam el sok mindent.

Mennyiért és hol vetted ezt a gépet?

2012. nov. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
100e Ft- környékére jött ki Ipon-on rakattam össze... Sebaj valószínű visszakel küldenem az egészet... Még egy ram tesztet megpróbálok aztán ráhagyom nehogy valami baja legyen.
2012. nov. 1. 14:06
 16/23 anonim ***** válasza:
kár kónfigért ezért ó ha helyben vásáról az ember :S
2012. nov. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
j*
2012. nov. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Szerintetek az létezik hogy csak akkor fagy meg a gép ha csatlakoztatok USB-pendrivot?
2012. nov. 2. 17:07
 19/23 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen. Ez viszont alaplapcserére utal.
2012. nov. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Most erre mit mondjak? Hogy rádsóztak egy rossz alaplapot? Lesújtó hír, én nem ezt várnám az Ipontól. Egyébként az általam említett négy és fél éves kis gép kész konfig volt (sűrgősen szükség volt rá), amit nem szoktak megvételre ajánlani. Ennek ellenére annyi éve normálisan működik.
2012. nov. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!