Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnátok valami jo x64-es op...

Tudnátok valami jo x64-es op rendszert ami játékra is tökéletes? Win7-et ne mondjátok mert az xxxxxar!

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 06:33
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Laptopom van, de windows 7 nek van eggy gamer edition kiadása utána is néztem de nem tudom hogy az be e válna
2012. júl. 13. 07:13
 22/24 Hazardteam ***** válasza:
Hivatalosan tudtommal nincs. Windows 7 ThinPC van, de abban nincs .Net 3.5 meg telepíteni sem tudsz rá, tehát nem megy pár program/játék/msn és pl. a Catalyst Control Center sem a Radeon driverekhez, viszont piszok gyors, gyorsabb mint egy XPSP3. Meg van még egy másik, csak nem jut eszembe a neve, idén jött ki valamikor év elején. A "buhera" herélt winektől óvakodj. Talán az egyetlen használható az eXPerience kiadások, de ők már abbahagyták, az utolsó kiadásuk valami régi, SP1 előtti Win7 CD-s verzió.
2012. júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Hazardteam ***** válasza:

Ezt is kipróbálhatnád: [link]


Egyébként létezik valami "kernel patch" 32bites Win7-ekhez, amivel 8 giga ramig tud címezni 32 bites létére, de azt még nem próbáltam.

2012. júl. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszok megnézem öket köszönöm a segitséget
2012. júl. 13. 14:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!