Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sims 3-ban mi alapján dől el,...

Sims 3-ban mi alapján dől el, hogy mi lesz az emberkém horoszkópja?

Figyelt kérdés
Egy ideje arra lettem figyelmes, hogy a Simológia panelnél az életkor mellett balra megjelenik egy ikon, hogy mi az emberke horoszkópja, és elkezdett baromira érdekelni, hogy ez mi alapján van. Elkezdtem utána olvasgatni, de sehol nem találtam semmit.

2012. jún. 20. 17:19
 1/6 Lunala ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy teljesen véletlenszerűen sorsolja ki a játék. A sim horoszkópja a kapcsolatépítésben játszik szerepet egyébként. Minden egyes horoszkópokkal rendelkező simhez, 6 másik horoszkóppal rendelkező sim sokkal jobban passzol, mint azok, akik horoszkópja nincs abban a 6-ban.

Itt van egy táblázat arról, hogy mihez mi illik: [link]

2012. jún. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2012. jún. 20. 19:05
 3/6 anonim válasza:
Én úgy tudom,hogy attól függ,hogy milyen napon született meg a gyerek.
2012. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nekem letöltött a játék és én állítom be a sim létrehozásánál hogy mi legyen a horoszkópja ... a jellemvonások és a kedvencek alatt egy külön fülben..
2012. jún. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nekem eredeti a játék én úgy tudom hogy saját beállításnál te választod ki -nekem is ez van- és még a mellméretet is tudod állítani a nőknél -ez is meg van-
2012. jún. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
kiegészítőkben lehet pl.:Vár a Színpad
2012. jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!