Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mik az előnyei és hátrányai...

Mik az előnyei és hátrányai az SDD-nek a HDD-val szemben?

Figyelt kérdés
Van egy 750GB-os HDD-m és amellé tervezek egy SDD-t is.

2012. jún. 7. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2012. jún. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Röviden:


Gyorsabb de kevesebb az életartama.Én sosem vennék SDD-t hosszútávra

2012. jún. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 lindmayer ***** válasza:

gyorsabb, és nem hosszabb a hdd élettartalma, legalább is egy átlag felhasználó számára( az is elég, ha a torrentet, meg a játékoknál a merevlemezt használód

a hátránya, hogy drágább

2012. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 lindmayer ***** válasza:
ja, amúgy meg hosszú távra én hdd-t sem vennék
2012. jún. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. jún. 7. 19:49
 6/11 anonim ***** válasza:

"Én sosem vennék SDD-t hosszútávra"

Hát ha neked átlagfelhasználás mellett kevés az a kb másfél évtized akkor megértem.

Amúgy kérdező tessék: [link]

2012. jún. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#3


Még most nem éri megvenni az SSD-t.Max kapacitása 250 GB körül van,drága és limitáltan újraírható.Most képzeld el hogy mi történik ha egy felhasználó rengeteg cuccot tölt le,de még az is elég ha az ideiglenes fájlok letöltődnek,az is írásnak számít végülis de javíts ki ha tévedek.Lehet nálad nem de más aktívabb netező igen csak megszívná az SSD-vel ha csak azt veszi meg...inkább megéri egy új HDD venni,biztos hogy kifogja szorítani a HDD-t az SSD de még nem ma...

2012. jún. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

# Hart


Nem tudom miről beszélsz,ha tényleg addig lehetne használni akkor senki nem hozná fel azt hátránynak.Ennyit erről.Aktív felhasználónak biztos nem elég.Átlagfelhasználó meg minek venne azt ilyen magas áron?

2012. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

# 7

normálisan kell használni, nem minden szart rátenni, és kész, probléma megoldva. ha meg van mellette egy HDD, akkor probléma megoldva. A hely igényeit meg a kérdező csak tudja.

2012. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Nem tudom miről beszélsz,ha tényleg addig lehetne használni akkor senki nem hozná fel azt hátránynak"

Éppen az az, hogy sokan azért hozzák fel hátránynak, mivel gőzük sincs, hogy mi mennyit jelent(persze míg egy HDD-nél ez a szám több millió, el rettentő egy 3000-5000, de csak első ránézésre). Ott a link, olvasd el, szépen kifejti.

2012. jún. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!