Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha honlapcímemnek egy .com-os...

Ha honlapcímemnek egy .com-os végződésű domain-t veszek, mik a hátrányai és/vagy előnyei egy .hu-s domain-el szemben?

Figyelt kérdés

Azért szándékozom .com-ost venni, mert .hu esetében már foglalt a cím, amit szeretnék.

Melyik és miért a jobb: .hu .com vagy .eu


2010. aug. 14. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs különbség
2010. aug. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A keresőrendszerek szempontjából sincs?

Tehát az ha nem .com-os oldalam van, az nem befolyásolja mondjuk a Google-t, hogy a magyar oldalak között ne jelenjen meg, vagy kevésbé a találati listában?

2010. aug. 14. 11:46
 3/7 anonim ***** válasza:
nem, nincs semmi különbség. nyelvet a megfelelő meta tag-ben kell megadnod, hogy a találati listában hol jelenik meg teljesen más dolgoktól függ, a domain végzödéstől pont nem :)
2010. aug. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Látogatottságban azért van szerepe, pl logikusan a legtöbb magyar oldal .hu-ra végződik, és az angol nyelvű oldalak szinte mindig .com-ra, vagy más nemzetközi végződésre végződnek.
2010. aug. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
pont ezért is voltam kíváncsi rá, de azért várok még érveket, ellenérveket
2010. aug. 14. 15:42
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Már találtam egy .er es domaint de ez se müködik :S

2016. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Upps sorry ezt nem ide akartam :D
2016. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!