Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Dell vagy Hp? Melyik márka a...

Dell vagy Hp? Melyik márka a jobb? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ezt a két notebookot néztem ki: [link]

Kb ugyanazt tudják, és mindkét márka tetszik. Melyiket érdemes venni? Vagy tud valaki jobbat 130e.-ért?


2012. ápr. 25. 19:17
 1/4 anonim válasza:
Hp-vel jobban megy a videókártya tehát HP
2012. ápr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

videokari miatt a hp (feltéve hogy van hűtése, különben megsül...)

meg egyébként üzleti ajánlás a gyártó szerint, azok általában megbízhatóbbra vannak tervezve (bár itt konkrétumot most nem tudnék mondani)

2012. ápr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Azt hol láthatom, hogy van-e hűtése? Találtam még egy Levonot, kicsit drágább és gyengébb, de a Levonokról csak jókat hallottam eddig: [link]

Esetleg ez? Köszi

2012. ápr. 27. 08:33
 4/4 anonim ***** válasza:

"Azt hol láthatom, hogy van-e hűtése?"


:D


természetesen van mindnek, én úgy értettem, hogy jól összerakott konstrukció, vagy nem, de ezt nem találod meg a műszaki adatoknál, csak tapasztalatból lehet beszélni

2012. ápr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!