Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Acer vagy a Dell a jobb márka...

Acer vagy a Dell a jobb márka a piacon?

Figyelt kérdés

Az most nem érdekelne hogy melyik a jobb. (tudom h a Dell)

De tapasztalatok, jó-roszz vélemények mind a két gyártóval kapcsoltaban.

Itt a Link.: (Melyik lenne a jobb :D?)

1.: [link]

2.: [link]

3.: [link]


2011. ápr. 20. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
teljesítményben minden bizonnyal az acer a jobb de tapasztalatom nincs ezekkel.
2011. ápr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezzel a két márkával nekem sincs tapasztalatom, de sztem mindkettő jó. Az acer-ben kicsit jobb vga van talán, de a dell-re 3 év gari van az sem mindegy, gondolom amúgy se játékra használnád.
2011. ápr. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem erdemes Acert vagy Dellt venni. Acer kicsit zsakbamacska, mert voltak es vannak megbizhato tipusok es nagyon gagyik is, epp ezert igen vegyes a hire. Nem erdemes kockaztatni, mert garancia csak 12 honap. Nekem Dell-em van regebbrol, es meg vagyok vele elegedve, de megsem ajanlom, nem vennek en sem, mert a markanev miatt jelentos a felara. Amit vennek, az a Toshiba, Lenovo vagy Asus. Consumer kategorian belul nem rosszabbak a Dellnel minosegben, de joval olcsobbak.


A konkret tipusokat en most nem neztem, nyilvanvaloan Acerbol azonos aron joval erosebbet kapsz, mint Dellbol.

2011. ápr. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz. Mindenkinek
2011. ápr. 21. 08:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!