Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a jobb laptop márka?...

Melyik a jobb laptop márka? Dell, vagy Sony?

Figyelt kérdés
Laptopot szeretnék venni, és azt hallodtam hogy nagyon jó a dell, és a sony is. Na melyiket vegyem?:(
2011. ápr. 25. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sztem DELl
2011. ápr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy a laptopba mi van.Jó márka mind a kettő, itt már nem a márkát kel nézni, hanem hogy milyen hardver van bennük, illetve hogy melyik éri meg jobban neked.


De ha csak pusztán a márkát kérdezed, akkor részemről SONY.

2011. ápr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
DELL nekem 4éve vane gy dell laptopom, és az akkuja gyárilag 5.5órát bírt... most 4év használat után még bír háromnegyed órát:)
2011. máj. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen DELL!
2011. máj. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Egyertelmü a SONY!
2011. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

laptopban a DELL

(Studio-technikában, monitorok kamerák, dig. képrögzítők, vágók stb... a SONY)

2011. máj. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Dell. A Sony szeret különc lenni minden hardver, meg program terén (ettől függetlenül nem mondom, hogy rossz, de az esetleges javítások nem túl olcsók), a Dellnél ez nincs jelen.
2011. máj. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Laptopban DELL,a Sony rutintalan ebben, és éppúgy technológiát lopnak, mint telefon, TV és sok más cucc esetén. Sony csak stúdiótechnikában jó - abban verhetetlen - másban kullognak a többiek után. Lásd LCD-tévék, a Samsungot nyalja mindenki, szeretnek a piacvezető mögött csaholni.( NEM Samsung tévém van...csak egy kompakt fényképező és egy monitor van tőlük ))
2011. máj. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dell.
2011. máj. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Újabb voks a DELL-re! A Sony sem rossz, de mint ahogy előttem írták, sokba kerülhet, ha bármit venni akarsz bele - akár javítás, akár fejlesztés miatt.
2011. máj. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!