Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ennek a gépnek meg mi baja...

Ennek a gépnek meg mi baja lett? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az egész azzal kezdődött, hogy képtelen voltam a torrent klienshez hozzáadni a torrentet. Felraktam hát újra. Aztán leszedett valamit, ami olyan volt mintha nem is lenne ott ahova töltöttem. Amikor egyenesen a kliensből próbáltam megnyitni, akkor pedig azt írta, olyan helyre mutat a merevlemezen ami nem elérhető. Lassan pedig már a net is alig akar elindulni. Mi történhetett a gépemmel? Nem raktam fel semmi újat. Valami mégsem okés vele.

2012. ápr. 9. 15:58
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Egyébként valószínű, hogy az Avast benyelt egy vagy több komoly kártevőt és attól bénult le. ESET ilyenkor újra feláll.
2012. ápr. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

Sikerült kikapcsolnom. Lehet egyébként.

most mindent elkövetek.

2012. ápr. 9. 23:18
 23/41 anonim ***** válasza:

Ha van Ccleaner a gépeden, azt is futtasd le. Ha nincs, innen letöltheted. Egy nagytakaritás is sokat segíthet.

[link]

2012. ápr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Letöltöttem futtattam, ki is törölt mindent. Holnap csinálok egy elenőrzést. Most alvás. Köszönöm a segítséget, mentek a plusszok, és holnap beszámolok mindenről. Köszi, jó éjszakát.
2012. ápr. 9. 23:32
 25/41 anonim ***** válasza:
Azért maradtam, hogy online legyünk. Én is megyek, jóéjszakát.
2012. ápr. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

Kártevők száma: 0

Akkor viszont ezt nem értem. Ehhez már lehet hogy szerelő kell, nem elegek ezek a programok.

2012. ápr. 10. 15:03
 27/41 anonim ***** válasza:

Végig kellene tesztelni a tápot, alaplapot, merevlemezt stb. És aztán hardvercsere.

[link]

2012. ápr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Nem nincs ilyen bajom, nem fagy, nem található rajta vírus,(vagy nem találom) Programok filmek, zenék, tökéletesen mennek. C-ről D-re, vagy fordítva adatforgalom megy. Megy a külsővinyó is. Net van. Csak néhány java alkalmazás nem megy Pl.: Chat.hu Viszont ha torrentet szeretnék letölteni, akkor meg sem kérdi hová akarom tölteni csak szedi. Mikor kész akkor pedig kiírja hogy elérési útvonal nem található. Ha véletlen megkérdi hogy hová töltse, akkor sem találja azon az úton. Avast össze van omolva, azt írja: inkonzisztens állapotban van. és a Firefox 1 milis piros szegélyjel jelenik meg. :(
2012. ápr. 10. 21:49
 29/41 anonim ***** válasza:

Ez egyértelmű: a Firefox-on keresztül jutott be a trójai, az Avast megfogta és belezárta. Csak azt lehet tenni, hogy letörlöd az Avastot és a Firefox-ot is.

Volt a kezemben egy 8-10 éves Asus laptop, ott a VirusBuster játszotta el ugyanezt. Csak a Csökkentett módban törölt VButser és Firefox együttes letörlése oldotta meg. Avastot tettünk rá és új Firefox-ot.

Ha egyiket sem tudod törölni, akkor marad a Windows újratelepítése.

2012. ápr. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Még egy furcsaság. Eset Nod kiírta, hogy a próbaverzió ideje lejárt. Pedig tegnap, telepítettem.
2012. ápr. 11. 09:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!