Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ennek a gépnek meg mi baja...

Ennek a gépnek meg mi baja lett? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az egész azzal kezdődött, hogy képtelen voltam a torrent klienshez hozzáadni a torrentet. Felraktam hát újra. Aztán leszedett valamit, ami olyan volt mintha nem is lenne ott ahova töltöttem. Amikor egyenesen a kliensből próbáltam megnyitni, akkor pedig azt írta, olyan helyre mutat a merevlemezen ami nem elérhető. Lassan pedig már a net is alig akar elindulni. Mi történhetett a gépemmel? Nem raktam fel semmi újat. Valami mégsem okés vele.

2012. ápr. 9. 15:58
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

Itt az ESET leírása.

[link]

2012. ápr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Nem indult csökkkentett módban csak azt kérdezte honnan Boot-oljon. Flopiról, C/ ről, vagy D/ ről.
2012. ápr. 9. 23:00
 13/41 A kérdező kommentje:
Most elindítottam itt is az ellenőrzést a 30 napos próbaverzióval hátha talál valamit.
2012. ápr. 9. 23:01
 14/41 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami más a Csökkentett mód, nem F8. Milyen gép?
2012. ápr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Assus jó régi. nem laptop meg semmi. az a jólbevált sulinetes állóházas gép.
2012. ápr. 9. 23:09
 16/41 anonim ***** válasza:

Van még egy megoldás: kapcsold ki a Rendszer-visszaállítást és inditsd újra, aztán ereszd rá az ESET-et. Ha megtalálja, akkor tetesd vele karanténbe, újrainditás és kapcsold vissza a Rendszer-visszaállítást.

Még annyit: ez most XP vagy Windows7?

2012. ápr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Xp.
2012. ápr. 9. 23:10
 18/41 A kérdező kommentje:
Hol tudom kikapcsolnia rendszer visszaállítást?
2012. ápr. 9. 23:11
 19/41 anonim ***** válasza:
Jónak kéne lennie az F8-nak. De akkor itt nagyobb a baj. Nehéz így látatlanban.
2012. ápr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

XP? Akkor tudok segiteni, jobban ismerem, mint a Win7-et.

Startmenű ne a klasszikus legyen. Tálca üres részére jobb egérgomb, ott Tulajdonságok, Startmenű.

Startmenű/Minden program/Kellékek/Rendszereszközök/Rendszer-visszaállítás. Figyelést kapcsold ki (vedd ki a jelet).

2012. ápr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!