Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ennek a gépnek meg mi baja...

Ennek a gépnek meg mi baja lett? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az egész azzal kezdődött, hogy képtelen voltam a torrent klienshez hozzáadni a torrentet. Felraktam hát újra. Aztán leszedett valamit, ami olyan volt mintha nem is lenne ott ahova töltöttem. Amikor egyenesen a kliensből próbáltam megnyitni, akkor pedig azt írta, olyan helyre mutat a merevlemezen ami nem elérhető. Lassan pedig már a net is alig akar elindulni. Mi történhetett a gépemmel? Nem raktam fel semmi újat. Valami mégsem okés vele.

2012. ápr. 9. 15:58
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Úgy tölti le a dolgokat, hogy közben azok nincsenek is ott, ahova mutat!!
2012. ápr. 9. 16:24
 2/41 A kérdező kommentje:
És miért van piros keretben a Firefoxom??
2012. ápr. 9. 16:25
 3/41 anonim ***** válasza:
Bekaptál egy szépen fejlett trójait...
2012. ápr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:

Ezt az online scannert azonnal futtasd le:

[link]

2012. ápr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ futtatom, Avast vírus irtóm volt fent, de napok óta az is össze van omolva, pedig üzletben tették fel. Amennyiben talál valamit akkor lehetőleg a jövőben szeretnék megbízható védelmet. Így valószínű fizetős vírusirtót szeretnék. Ő a legjobb amit ajánlottál?
2012. ápr. 9. 21:03
 6/41 anonim ***** válasza:

Eset Smart Security5 van most, nálam még nem volt más ezen a négy éves gépen, de megvettem. Ha diák vagy, féláron adják. Csak ha tört kódosat használsz, az nem véd semmit, ezért szokás szidni.

Ez a 30 napos próbaváltozat, regisztrálj és töltsd le. Egyébként a beállítások legyenek igen szigorúak, a Sicontact support segít mindenben.

[link]

2012. ápr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Nem talált semmit :(
2012. ápr. 9. 22:39
 8/41 A kérdező kommentje:
Telepítem a 30naposat. Majd meglátom. Üzletben telepít-tettem a gépet, és ott azt mondták hogy az avast regisztrált és 1 évig jó ehelyett kb 2 hónapot bírt, és se elindítani sem törölni nem tudom.
2012. ápr. 9. 22:46
 9/41 anonim ***** válasza:
Csökkentett módban tudod törölni az Avastot. Inditsd újra, aztán amig fekete a monitor, nyomogasd az F8-at, itt Csökkentett mód. Vezérlőpult, Programok telepitése, törlése. Vagy Ccleaner Eszközök, Programok törlése.
2012. ápr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet ki is próbálom.
2012. ápr. 9. 22:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!